Miska Emile Henry salátová 22 cm, slonová kost

Kód: 022122
Značka: Emile Henry
590 Kč
Skladem - do 3 dní (>4 ks)
Možnosti doručení
Keramická salátová miska od francouzského výrobce Emile Henry

Detailní informace

Detailní popis produktu

Miska Emile Henry salátová 22 cm, slonová kost

Keramická salátová mísa je vhodná na servírování zeleninových či ovocných salátů, různých druhů předkrmů i dezertů v individuálních porcích případně i polévky. Bez obav ji můžete použít i na zapékání v troubě.

  • Rozměry mísy: Průměr 22 cm, objem 1,4 l

Emile Henry je rodinná firma, která tradiční keramice dává nový rozměr. Ať už je to precizní ruční práce, nadčasový design nebo přírodní barvy glazury, které se hodí téměř do každé kuchyně. Keramické nádobí značky Emile Henry není jen funkční, ale také skvěle vypadá na stole.

Výrobky jsou označené na dně logem Emile Henry a rokem, ve kterém byl daný výrobek zhotoven. Dále jsou výrobky opatřené číslem pracovníka, který výrobek zhotovil, díky tomu může tato společnost poskytnout záruku na 10let vztahující se na výrobní vady.

Nádobí z kolekce High Resistance je vysoce odolné vůči nárazu nebo poškrábání. Dále je také odolné vůči teplotním šokům po vyjmutí z mrazáku můžete rovnou vložit do trouby, nádobí nepopraská. Není určena pro používání na zdrojích přímého tepla, jako jsou plynové nebo elektrické plotny.

 

  • Skvěle odolává teplotním šokům
  • Keramické nádobí vhodné do myčky nádobí
  • Keramické nádobí vhodné do mikrovlnné trouby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny