Nordic Ware Frozen stěrka modrá Elsa

Kód: 01067
Značka: Nordic Ware
173 Kč
Skladem - do 3 dní

Hezký dárek pro každého fandu filmu Ledové království, který je zároveň nadšeným pomocníkem v kuchyni. Silikonová, odolná špachtle, s rukojetí z tvrdého dřeva a stírací plochou v modré barvě ledu. Plocha je ozdobena natištěným obrázkem princezny Elsy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Frozen 2 silikonová stěrka Nordic Ware, s obrázkem princezny Elsy, modrá

Značka Nordic Ware čerpá nejen z historie, umí se také samozřejmě přizpůsobit dnešním požadavkům. Proto v rámci kolekce Disney Frozen 2 přichází s kuchyňskými pomůckami, určenými pro fandy tohoto kresleného filmu, kteří se zároveň rádi otáčejí v kuchyni. Silikonová těrka, na které je vyobrazena princezna Elsa, je určena pro míchání a také stírání těsta  ze zadělávací mísy nebo rozmixovaných přísad z mixovacích nádob.

  • Materiál těrka: silikon atestovaný pro potraviny
  • Materiál rukojeť: tvrdé dřevo
  • Barva: modrá
  • Rozměry: délka 31 cm, 10,7 x 6,5 těrka
  • Zdravotně nezávadná
  • 5 let záruka

 

K dispozici ve 2 provedeníchs obrázkem princezny Anny nebo Elsy.

Pokyny pro údržbu

  • Před prvním použitím umyjte ručně teplou mýdlovou vodou
  • Následně lze mýt v myčce nádobí, avšak pouze v její horní části
  • Nepoužívejte kovové předměty či drátěnky
  • Pro odstranění odolnějších usazenin použijte měkký kartáček

 

Americká značka Nordic Ware začala svou historii psát v roce 1946, kdy firmu založili metalurgický inženýr se švédskými kořeny, David Dalquist, společně se svou manželkou Dorothy. Do povědomí zákazníků se však firma dostala až roku 1950, kdy Davida navštívila skupina hospodyněk a požádala ho o vytvoření klasické bábovkové formy, kterou znali ze svých evropských domovin. David jejich přání vyslyšel a vytvořil světově známé Bundt, což je patentově chráněné označení bábovkových pečících forem. Další zvrat přišel v roce 1966. V americkém Houstonu se konala prestižní soutěž v pečení (Pillsbury Bake-Off), kde soutěžící Ella Helfrich obsadila 2. místo s formou Nordic Ware s otvorem uprostřed a upekla dnes už ikonický recept Fudge Tunel, který zaručil slávu nejen jí ale hlavně značce Nordic Ware, která se doslova přes noc stala hitem.

Dnes má formu Nordic Ware téměř 70 miliónů domácností, a toto číslo stále roste. Společnost sídlí v Minneapolis ve státě Minnesota, kde má rovněž své vývojové centrum. Značka Nordic Ware totiž neustále obměňuje svůj prodejní sortiment o nové tvary a sezonní formy. Když je forma navržena, vytiskne se nejprve 3D model a pak se teprve začíná s výrobou. Vše od vzniku až po expedici výrobku na jednom místě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Zapalovače ZippoNože GerberLahve SiggNože Opinel
Naše eshopy: TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny | CSTRING.CZ - originální spodní prádlo nejen pro ženy