Oblouková pila Gerber Freescape Camp Saw

Kód: GERBER-31-002820
Značka: Gerber
1 650 Kč
Skladem - do 3 dní (>4 ks)
Možnosti doručení
Oblouková pila Gerber Freescape Camp Saw s protiskluzovou rukojetí, kterou je možné snadno a rychle složit. Ve složeném stavu zabere velmi málo místa v zavazadle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblouková pila Gerber Freescape Camp Saw


Pila byla dlouho synonymem pro nářadí, které rozhodně nelze označit za skladné. Zatímco někteří výrobci se tento problém pokouší vyřešit různými podobami řetězových pil, Gerber na to jde přesně z opačného konce. Freescape Camp Saw je plnohodnotná pila, kterou ale lze složit do tak kompaktních rozměrů, že v batohu nezabere žádné místo. Není to přitom nic komplikovaného: díky čtyřem otočným čepům pilu složíte, aniž byste museli cokoli rozmontovávat. Rukojeť pily z nylonem vyztuženého sklolaminátu je opatřena protiskluzovým povrchem, který zajišťuje pohodlný a bezpečný úchop v jakýchkoli podmínkách. List pily o standardních rozměrech 30,5 cm lze snadno vyjmout a vyměnit, pokud dojde k jeho opotřebování.


Technický popis pily Gerber Freescape Camp Saw

  • Rozměry: 36.8 x 17.8 x 2.8 cm
  • Rozměry ve složeném stavu: 35.1 x 4.6 x 2.8 cm
  • Délka listu: 30,5 cm
  • Hmotnost: 420 g

Freescape Camp Saw je oblouková pila oceňovaná především pro svou skladnost. Protiskluzový povrch rukojeti zajišťuje bezpečný a pohodlný úchop při práci v jakémkoli počasí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny