Peugeot Elis Touch elektrická vývrtka dobíjecí
Kód: 200497Související produkty

Uzávěr lahví vakuový s pumpičkou 3 ks CS SOLINGEN CS-020989

výrobce Bloomingville, značka Bloomingville, barva mosazná, materiál hliník

Sada na víno Black Rose Collection

Otvírák na víno BLAUMANN BL-3268

Otvírák na víno Black Silver Collection

výrobce Bloomingville, značka Bloomingville, barva zlatá, materiál hliník

Vývrtka elektrická Black Rose Collection BERLINGERHAUS BH-9092
Detailní popis produktu
Vývrtka na víno Peugeot Elis Touch, dobíjecí s dokovací stanicí
Elektrická vývrtka v nerezovém provedení má elegantně jednoduchý design a nerezová ocel ještě podtrhuje moderní vzhled. Je to pěkný high-tech dárek pro všechny milovníky vína. Korek, ten pravý i ten umělý, vytáhne snadno a bez poškození během několika sekund. Součástí je i dokovací stanice, disponuje LED indikátorem úrovně nabití baterie, takže může být vždy na stole či u baru připravena k akci. Použití je opravdu snadné a vaše oblíbené víno otevřete pohodlně jednou rukou.
Vždy připravena k akci
27 cm vysoká elektrická vývrtka Elis Touch, kombinující ultra moderní design s pokročilou technologií, je vybavena i nožíkem na odstraňování fólii. S pomocí tohoto ořezávače nejprve odstraníte fólii z hrdla, pak lahev pevně uchopíte a kolmo na její hrdlo nasadíte vývrtku. Když jemně zatlačíte, tichý motor se automaticky spustí, čímž vývrtka začne vytahovat korkovou zátku. Jakmile je zátka vytažená, motor se automaticky zastaví. Chcete-li zátku z vývrtky uvolnit, jednoduše stiskněte tlačítko EJECT.
Elis Touch = dokonalý nástroj pro všechny milovníky vína
- kompaktní moderní design
- snadné ovládání
- tichý motor
- součástí i ořezávač fólií
- LED indikátor úrovně nabití baterie
Soubory ke stažení
Název souboru | Popis | Velikost |
---|---|---|
Elektrická vývrtka dobíjecí Peugeot Elis Touch_návod | PDF dokument | 238 kB |

Tenkostěnnou sklenku o objemu 19 ml užijete jak pro hezký večer ve dvou, tak i pro slavnostní příležitosti s rodinou či přáteli.

Sklenička FONTANA 2ks H 9,5cm / Ř 8cm / 250 KELA KL-12417

Sklenice na espresso FONTANA sada 2 ks 60 ml

Sklenice na víno a sekt EXCELLENT sada 18 ks

Zwilling Sorrento ručně vyráběná (foukaná) dvoustěnná sklenice na whiskey. Balení obsahuje 2 ks. Objem 266 ml.

Sklenice na šampaňské víno o objemu 0,22 l. Tenkostěnné šampusky užijete jak pro hezký večer ve dvou, tak i pro slavnostní příležitosti s rodinou či přáteli.

Zwilling Sorrento ručně vyráběná (foukaná) dvoustěnná sklenice na pivo. Balení obsahuje 2 ks. Objem 414 ml.

Zwilling Sorrento ručně foukané dvoustěnné sklenice na nealkoholické nápoje o objemu 475 ml byly vyrobeny z tepelně odolného borosilikátového skla. Balení obsahuje 2 ks.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mlýnky Peugeot nejsou jen zboží. Od roku 1810 jsou symbolem tradice francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života.
Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus.