Peugeot Mlýnek na sůl Chaumont, 19 cm

Kód: 940211/SME
Značka: Peugeot
698 Kč
Skladem - do 3 dní
Elegantní mlýnek na sůl Chaumont o velikosti 19 cm z dílny francouzské společnosti Peugeot, vyrobený z kvalitního transparentního akrylátu ladí s každým barevným stylem vašeho prostírání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Peugeot Mlýnek na sůl Chaumont, 19 cm

Mlýnky Peugeot nejsou jen zboží. Od roku 1810 jsou symbolem tradice francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života.

Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus.

Peugeot Mlýnek na sůl Chaumont, 19 cm

Mlýnek na sůl Chaumont o velikosti 19 cm je oblíbenou klasikou z dílny francouzského výrobce Peugeot. Tělo mlýnku je vyrobeno z odolného transparentního akrylátu a má tvar lehce zaobleného hranolu. Je elegantní a precizně zpracovaný a díky průhlednosti, budete mít vždy jasný přehled o tom, kolik v něm ještě zbývá soli a zda je třeba ji doplnit.
Mlecí mechanismus je vyroben z nerezové oceli speciálně upravené, aby odolávala korozi a jako u všech mlýnků od Peugeot se na něj vztahuje celoživotní záruka. Mechanismus je obousměrný, takže je jedno jestli hlavou mlýnku otáčíte po, nebo proti směru hodinových ručiček. Nastavitelná hrubost mletí utažením / povolením korunky (vrchni kovová část mlýnku).

  • transparentní akryl
  • 19 cm
  • sůl

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mlýnky na koření
barva: průhledná
materiál: kov
mlýnek a kořenky: na sůl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny
CSTRING.CZ - originální spodní prádlo nejen pro ženy