Peugeot sada mlýnků na pepř a sůl Paris Nature černá, přírodní, 41854

Kód: A0035074
Novinka
Značka: Peugeot
1 715 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Představujeme vám sadu oblíbených mlýnků na Paris z dílny francouzského výrobce Peugeot nově v upcykling provedení kolekce Paris Nature. Mlýnek na sůl v příprodní barvě a mlýnek na pepř v černé barvě, oba s nastavitelnou hrubostí mletí. V rustikálním designu z bukového dřeva o výšce 18 cm se speciální strukturou zvýrazňující přirozenou kresbu dřeva. Díky svému oblému tělu a ikonické siluetě jsou velmi příjemné při použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mlýnky s nastavitelnou hrubostí mletí Paris Nature Peugeot

Celosvětově proslulé mlýnky francouzské značky Peugeot jsou praktickým pomocníkem, ale také vkusným doplňkem prostřeného stolu. Mlýnky Paris Nature byly vyrobeny z bukového dřeva a nerezové oceli. Oproti ostatním kolekcím francouzské značky Peugeot jsou výjimečné tím, že vznikly díky upcyklingu, který pomáhá udržovat přírodní zdroje.

Designéři společnosti Peugeot přišli na způsob, jak z výroby vyřazeným mlýnkům Paris vdechnout nový život. Za pomoci pískování nechají vyniknout osobité kresbě bukového dřeva, čímž vzniká jedinečná a neopakovatelná textura mlýnků. Každý mlýnek z kolekce Paris Nature je tak unikátem. Poté jsou přírodní mlýnky lakovány bezrozpouštědlovým lakem. Černé mlýnky mají navíc vrstvu černé barvy.

Mlýnky jsou zajímavé na dotyk a díky jejich ergonomickému tvaru i velmi příjemné při použití. Výběr materiálu korunky a tlumených barev jim pak dodává společně se strukturou povrchu rustikální vzhled. Mlýnky na sůl a na pepř jsou od sebe odlišeny decentním označením na korunce mlýnku.

Nerezový mlecí mechanismus je ošetřený patentovanou metodou pro vyšší odolnost proti korozi, opotřebení a pro dlouhotrvající ostrost.

 

Mlýnky s nastavitelnou hrubostí mletí Nature Paris Peugeot

- Výsledkem upcyklace dřevěných mlýnků vyřazených z výroby

- Bukové dřevo pocházející z francouzských lesů s certifikací PEFC™

- Rustikální vzhled s jedinečnou kresbou dřeva, co mlýnek to unikát

- V kresbě dřeva můžete vidět drobné suky či přirozené rozdíly v barvě

- K dispozici mlýnky na sůl a pepř v černé barvě či přírodní

- Hrubost mletí se nastavuje otáčením korunky mlýnku

- Používány přírodní laky rostlinného původu (lněný olej a karnaubský vosk, bezrozpouštědlový lak)

- Zachována maximální životnost a zároveň přírodní charakter dřeva

- Baleny bez použití plastů

- Dodávány již naplněné: bio fair traide kamptoským pepřem či kamennou solí z Evropy

- Vyrobeno 100% ve Francii

 

Jak mlýnky používat?

Mlýnky jsou krásné na pohled a praktické k použití. Po odšroubování korunky a sejmutí vrchní části mlýnky snadno naplníte. Přitažením nebo povolením korunky pak regulujete nastavení hrubosti mletí. Pro spuštění mlecího mechanismu otáčejte horní částí mlýnku ve směru hodinových ručiček. Mlýnky čistěte měkkým suchým hadříkem a chraňte před přílišným teplem.

Mlýnek na pepř: mlecí mechanismus má spirálovitý tvar a je opatřen dvojitou řadou zubů, které zrnka pepře navádějí a přidržují k zaručení dokonalého namletí. Mlýnek není určen k mletí soli.

Mlýnek na sůl: mlecí mechanismus na sůl je konstruován tak, aby drtil hrubou, suchou kamennou sůl, ideálně s krystaly o průměru 4 mm a méně. Tento mlýnek není určen k mletí pepře.

Mlýnky Peugeot = precizní ruční práce, francouzská tradice, doživotní záruka

Mlýnky Peugeot nejsou jen obyčejným zbožím. Od roku 1810 jsou symbolem tradiční francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života. Společnost Peugeot vyráběla své mlýnky na koření ještě dříve, než začala s výrobou automobilů.

Její mlýnky mají elegantní design ergonomické zpracování, které zajistí, že vám výborně padnou do ruky. Lidé si je oblíbily po celém světě. Pro jejich výrobu je navíc používáno dřevo vypěstované podle koncepce trvalé udržitelnosti, jenž pochází ze stromů pěstovaných ve Francii.

Těla mlýnků i mlecí mechanismy Peugeot jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a výsledný výrobek je kompletován ručně. Každý z nich v sobě tedy nese nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od levných čínských výrobků, vznikajících na automatických linkách, doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři Peugeot po zkompletování ještě ověřují funkčnost jednotlivých částí mlýnku a následně jeho bezchybné fungování. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mlýnky na koření
barva: černá a přírodní
materiál: dřevo
mlýnek a kořenky: sada mlýnků
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

peugeot-logo
Mlýnky Peugeot nejsou jen zboží. Od roku 1810 jsou symbolem tradice francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života.

Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny