Sekera Gerber Freescape Hatchet

Kód: GERBER-31-002536
Značka: Gerber
1 936 Kč
Skladem - do 3 dní (3 ks)
Možnosti doručení
Gerber Freescape Hatchet je inteligentní nástroj kombinující skvěle designovanou hlavu sekery, protiskluzovou rukojeť, úspornou krytku a nízkou hmotnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sekera Gerber Freescape Hatchet


Sekera Freescape Hatchet je nástroj, který raději sází na chytré řešení než hrubou sílu. Její hlava z velmi odolné kované oceli je designovaná takovým způsobem, aby při štípání dřeva kladla co nejmenší odpor. S menší námahou tak jistě odvedete víc práce než s běžným nářadím. Díky úsporně vyřešené krytce na ostří můžete sekeru bez obav převážet v batohu mezi zbytkem věcí. Přitom se nemusíte bát, že byste krytku ztratili – jakmile se pustíte do práce, schováte ji do dutého konce topůrka, abyste ji měli vždy po ruce. Gerber myslel i na to, že počasí často nebere ohled na práci, kterou je potřeba vykonat. Protiskluzový povrch rukojeti z nylonem vyztuženého sklolaminátu zajistí bezpečný a pohodlný úchop bez ohledu n to, zda prší nebo sněží. Samozřejmostí je minimalisticky zpracovaná plocha pro zatloukání, takže se při stavbě přístřešku obejdete od začátku do konce s jediným nástrojem. Příjemným bonusem je nízká hmotnost sekery a její zářivě zelené zpracování, takže už nemusíte mít obavu, že ji necháte po práci někde ležet nepovšimnutou.


Technický popis sekery Gerber Freescape Hatchet

  • Celková délka: 44 cm
  • Hmotnost: 0,9 kg
  • Hlava sekery z kované oceli
  • Topůrko z odolného sklolaminátu vyztuženého nylonem

Sekera Freescape Hatchet je po všech směrech inteligentním nástrojem, který podobu nářadí posouvá na další úroveň. Díky jejím kompaktním rozměrům a úsporné krytce nezabere žádné místo v batohu a vzhledem ke skvěle tvarované hlavě sekery a celkově nízké hmotnosti přestane být práce prací. Protiskluzový povrch rukojeti zajistí, že už vám v nepříznivém počasí sekera nikdy nevyletí z rukou.

Přijďte si vyzkoušet sekeru Freescape Hatchet  na vlastní kůži! Přímo na jednu z prodejen. Dostupnost najdete pod cenou. Nebo se podívejte na další sekery.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny