Skeppshult Traditional litinová pánev 24 cm, 0240T

Kód: 0240T
Novinka
Značka: Skeppshult
3 324 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Litinová pánev Skeppshult o průměru 24 cm s rukojetí z bukového dřeva poskytuje rovnoměrné rozvedení tepla po celém svém povrchu a vynikající propečení pokrmů. Vhodná pro všechny zdroje tepla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skeppshult Traditional litinová pánev s rukojetí z bukového dřeva, 24 cm

Litina, dřevo, ocel a předpřipravený řepkový olej; přírodní, jednoduchá, odolná a kompatibilní se všemi zdroji tepla. Díky vysoce kvalitní litině a přírodnímu nepřilnavému povrchu, který se postupem času zlepšuje, je řada nádobí Traditional vyrobena tak, aby přetrvala z generace na generaci. Pro vytvoření správné struktury se litina upravuje řepkovým olejem, ten chrání litinu před vnějším poškozením a dodává jí přirozenou nepřilnavost. Výroba litinového nádobí ve městě Skeppshult v jižním Švédsku je přímočará, ale přesto závislá na řemeslné zručnosti, kterou společnost vyvíjí a předává z generace na generaci již od roku 1906.

Rukojeti litinových pánví Skeppshult Traditional jsou vyrobeny z elegantního bukového dřeva s litinovým očkem, které harmonicky přechází do rukojeti. Výhodou dřevěných rukojetí je, že se nezahřívají. Pánve však nejsou vhodné do trouby nebo na gril.

- Vyrobeno ve Švédsku
- Tepelně izolovaná rukojeť z bukového dřeva
- 5 mm silné dno zajišťuje rovnoměrné vedení tepla a vynikající propečení pokrmů
- Stabilní i při vysokých teplotách díky konkávnímu dnu
- Ručně broušené okraje pánve
- Pomocný úchyt pro snazší manipulaci
- Vhodné na všechny zdroje tepla, včetně indukce a plynu
- Přírodní nepřilnavý povrch z organického řepkového oleje
- Doporučeno pouze ruční mytí

Rozměry:
- Průměr: 24 cm
- Výška: 3,5 cm
- Průměr dna: 13 cm
- Hmotnost: 2,05 kg

Snadné použití
Litinové pánve Skeppshult Traditional jsou kompatibilní se všemi varnými deskami a lze je používat při vysokých teplotách. Své pokrmy můžete podávat přímo z pánví, protože udržují teplo po dlouhou dobu. Po použití je vyčistěte horkou vodou bez mycího prostředku a pečlivě osušte. Litnové pánve nejsou vhodné do myčky nádobí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánve
barva: černá
do trouby: ne
indukce: ano
průměr: 24
typ pánve: klasická
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

skeppshult_ logo

SKEPPSHULT

OD SUROVÉHO ŽELEZA K LITINOVÉMU NÁDOBÍ
Dnešní společnost se vyvíjí rychlým tempem; výrobky zastarávají během jednoho roku a mnoho z nich se vyrábí sériově. SKEPPSHULT vychází z jiného přesvědčení. Své výrobky vyrábí ručně od roku 1906 podle tradičních metod. Je jedinou zbývající slévárnou ve Skandinávii, která vyrábí nádobí z litiny.

VŠE ZAČÍNÁ SUROVÝM ŽELEZEM ZAHŘÁTÝM NA 1500 STUPŇŮ
Odkaz společnosti SKEPPSHULT začíná při zahřátí železa společně s dalšími kovy v pečlivě kontrolovaném množství v indukčních pecích.  V ekologických továrnách poháněných větrnou a solární energií jsou zahřáty na 1500 stupňů, čímž vytváří základní kámen pro vynikající litinové nádobí.

MISTR ODLÉVÁNÍ LIJE ŽELEZO RUČNĚ
Odlévání roztaveného železa vyžaduje speciální pískové formy, které odolávají extrémním teplotám. S více jak 100 lety zkušeností bylo správné složení písku zdokonaleno tak, aby dokázalo udržet a zajistit správnou strukturu roztaveného kovu. Každý odlitek splňuje náročné standardy společnosti SKEPPSHULT. Po vychladnutí formy odhalují mistrovská díla; jejich povaha na jedno použití zajišťuje exkluzivitu každého produktu. Následně se písek znovu použije pro budoucí výtvory. 

BROUŠENÍ, SOUSTRUŽENÍ A TRYSKÁNÍ
Před vytvořením správné struktury se litina upraví řepkovým olejem, ten chrání litinu před vnějším poškozením a dodává jí přirozenou nepřilnavost.

POSLEDNÍ KROK PŘED DODÁNÍM
Pro zajištění vysokých standardů kvality prochází veškeré fáze odlévání pečlivou kontrolou. Produkty považované za nestandardní jsou vyřazeny a recyklovány do další roztavené litiny, aby se z nich mohly stát nové výrobky. Posledním krokem je našroubování úchytů – poté je nádobí pečlivě zabaleno a připraveno vydat se na cestu do vaší kuchyně. Litina SKEPPSHULT odolává vysokým teplotám a konkávní dna hrnců a pánví kompenzují roztažnost kovu během ohřevu a zajišťují, že si zachovají svůj tvar a funkčnost. 

Nechte se inspirovat jedinečnými produkty švédské značky SKEPPSHULT, které vám nabízíme!


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny