SMEG 50's Retro Style pákový kávovar na Espresso a Cappucino, pastelově modrý, ECF01PBEU

Kód: ECF01PBEU
Značka: Smeg
10 689 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Společník pro vaše pohodová rána s vůní čerstvě připravené kávy. Pákový kávovar pastelově modré barvy, v hravém designu 50. let. Připraví 1-2 šálky espressa nebo cappuccina pod tlakem 15 barů, z čerstvě namleté kávy nebo kávových podů. Ohřev vody termoblokem. Kovové tělo, kryt 1l nádržky na vodu z probarveného plastu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kávovar Smeg 50´s Retro Style, pastelově modrý – pro krásná rána s vůní kávy

Kávovar vám díky preciznímu provedení, své naprosté spolehlivosti a v neposlední řadě i klasickému retro designu v hravém stylu 50. let dokáže zpříjemnit každou chvilku, kterou s ním strávíte.

Vůně čerstvě připraveného espressa vás bude probouzet do nového dne, správně napěněné cappuccino povznese každé setkání s přáteli či milými blízkými do jiné dimenze.

Páka na kávu má robustní rukojeť a celkem 3 vyměnitelné kovové filtry jak na klasicky mletou kávu – porce na 1 nebo 2 kávy, tak i na papírový pod. Non-drip systém zaručuje, že po ukončení procesu nedojde k nechtěnému prokapávání, takže si můžete být jisti, že ani jediná kapka vašeho nápoje nepřijde nazmar. Horní plocha kávovaru slouží k nahřívání šálků, nemůže se tedy stát, že vám káva vychladne dříve, než ji stačíte ochutnat. Zkrátka kromě toho, že kávovar Smeg bude trvalou ozdobou vaší kuchyně, vám a vašim hostům poslouží do roztrhání těla. Zkrátka jako SMEG. Pro všechny, kteří milují hezké věci a mají svůj styl.

13 + 1 plus pro kávovar Smeg 50´s Retro Style

- 3 druhy filtrů – 1 šálek, 2 šálky a kávový sáček (papírový coffee pod)

Stabilní tlak 15 barů

- Ohřev vody termoblokem

Barevné celokovové tělo nerez doplňky

- Jednoduchý ovládací panel s podsvícenými tlačítky, kontrolka pro odvápnění

- Lehce nastavitelný pro různě vysoké šálky – vyjímatelný tácek s nerez odkapávací mřížkou

Komfortní nahřívání šálků – nahřívací mřížka z nerezu

Ochrana proti nechtěnému kapání – non drip systém

- Kovová tryska pro našlehání mléka – pro profi přípravu cappuccina

Vyjímatelná 1l nádržka na vodu s filtrem

- Odměrka a pěchovač součástí balení

- Protiskluzová ochrana pochromované základny

Automatické vypnutí – standby system

Funkce nastavení vlastních preferencí:

- 3 stupně nastavení teploty kávy

- 2 polohy množství kávy

- 3 stupně tvrdosti vody

- 3 možnosti automatického vypnutí (9-30-180 minut)

Technické specifikace:

- Příkon: 1350 W

- Napětí: 220-240 V

- Frekvence: 50/60 Hz

- Tlak: 15 bar

- Nahřívaní vody: termoblok

- Filtry: 3 druhy (1 nebo 2 šálky a kávový sáček)

- Hmotnost: 5 kg

- Tělo: nerez ocel a barvený plast

- Základna: leštěný chrom

- Odtoková a nahřívací mřížka: nerez ocel

- Napěňovací tryska: pochromovaný zamak

- Rozměry v x d x h: 149 x 330 x 303 mm

- Délka přívodního kabelu: 1 m

 

SMEG – jedinečnost tkví v detailu

Small but with a strong personality – sice malé, ale velmi osobité. Tak by se stručně daly charakterizovat malé domácí spotřebiče, jedoucí na retro vlně 50. let. Jejich kompaktní vzhled, promyšlený do posledního šroubku, upoutá na první pohled všechny ctitele kvalitního designu. Změní atmosféru každé místnosti, do které je umístíte, na hravě barevnou, plnou oblých linií, čistých, leč smyslných křivek a hřejivých vzpomínek. Tyto oblé kompaktní přístroje jsou určeny nejen pro všechny, kteří jako šéfkuchař kralují své kuchyni, ale i pro ty, co chtějí třeba jen občas použít opravdu krásné a přitom vysoce funkční zařízení s excelentním výkonem po všech stránkách.

Vítejte ve světě SMEG

Generacemi prověřené know howkreativita, styl, vášeň pro design a hrdost na vlastní zemi jsou základními stavebními kameny, na kterých stojí filozofie firmy SMEG. Jen tak se mohlo stát, že původně malý lokální podnik, po více než 70 letech poctivé práce, je dnes úspěšnou mezinárodní firmou s dceřinými společnostmi a zajištěnou distribucí na všech 5 kontinentech. Management pochází stále ze stejné rodiny, jejíž představitel v poválečných letech minulého století zahájil podnikání v oboru metalurgie a smaltování v městečku Guastalla v provinciii Emilia.

Ostatně název firmyna tuto skutečnost odkazuje, je totiž akronymem následujících slov: Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla. Více než 70 let spotřebiče Smeg okouzlují spotřebitele po celém světě svým  střízlivě elegantním stylem, důrazem na moderní  inovativní technologie a v neposlední řadě designem s propracovaným detailem, který je výsledkem spolupráce se světoznámými architekty a designery.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny