Zippo plynový insert se dvěma tryskami - 30901

Kód: ZIPPO_30901
Značka: Zippo
524 Kč
Skladem - do 3 dní (1 ks)
Možnost gravírování ?
Možnosti doručení
Originální Zippo plynová vložka pro přeměnu benzínového Zippo zapalovače na plynový se dvěma tryskovými plameny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zippo plynový insert - se dvěma tryskovými plameny

Poznejte novou úroveň individualizace vašeho Zippo zapalovače! Dva modré tryskové turboplameny tohoto nového insertu zažehnete pouhým stisknutím tlačítka. Tento insert se dvěma plameny při používání nevydává žádný zápach. Originální Zippo inserty jsou vždy navrženy tak, aby pasovaly do všech schránek Zippo zapalovačů standardní velikosti. Pro optimální výkon při plnění používejte originální Zippo plyn do zapalovačů. Dodáváno v dárkové krabičce.

- Originální Zippo insert se dvěma větruvzdornými tryskovými turboplameny

- Nastavitelná výška plamenů

- Teplota plamene až 1260°C

- Opakovaně plnitelný, kapacita nádrže = 0,9 g paliva

- Použitelný se všemi Zippo zapalovači standardní velikosti

- Není kompatibilní s modely Slim®, Armor® a 1935 Replica™

- Insert vydává charakteristické cvaknutí Zippo click

- Plní se Zippo plynem do zapalovačů (prodáváno samostatně)

- Čistý, vysoce precizní plamen, jednoduché a ultra-rychlé zapálení

- Robustní, odolný a zpracovaný tak, aby dlouho vydržel

- Výdrž až 60 pětisekundových zapálení při výšce plamenů 2,5 cm

- Záruka: 2 roky

 

Zippo zapalovače se vyrábí již od roku 1933. Za dobu své existence se Zippo stalo synonymem pro zapalovač. Historie společnosti Zippo Manufacturing Company je příběhem mnoha jejich lidí. Od zakladatele George G. Blaisdella až po mnoho zaměstnanců, zákazníků a sběratelů, kteří hráli v bohaté historii společnosti důležitou roli. Díky jejich loajalitě a oddanosti se společnost Zippo stala jednou z největších a nejznámějších amerických ikon. Dodnes firma drží svoji kvalitu a jako jediná na trhu vám nabízí doživotní záruku na vaše Zippo. V roce 2020 byl vyrobený 600.000.000 miliontý zapalovač a to zcela nepochybně svědčí o oblíbenosti a kvalitě této značky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zippo inserty
barva: stříbrná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

ZIPPO_Logo-2023

Untitled

Zippo zapalovače se vyrábí již od roku 1933. Za dobu své existence se Zippo stalo synonymem pro zapalovač. Dodnes firma drží svoji kvalitu a jako jediná na trhu Vám nabízí doživotní záruku na Váš zapalovač Zippo. V roce 2020 byl vyrobený 600.000.000 miliontý zapalovač a to zcela nepochybně svědčí o oblíbenosti a kvalitě této značky. Design zapalovače Zippo zůstal v podstatě dodnes stejný, s drobnými vylepšeními.

Stejně jako u většiny sběratelských předmětů má i u zapalovače Zippo datum výroby často vliv na jeho hodnotu. Cenné informace na spodní straně každého zapalovače Vám pomohou určit datum jeho výroby. Od poloviny 50. let byl na spodní straně každého vyrobeného zapalovače Zippo vyražen kód s datem výroby. Původně sloužil ke kontrole kvality. Avšak od té doby se datový kód stal neocenitelnou pomůckou pro sběratele zapalovačů Zippo.

Příběh společnosti Zippo Manufacturing Company je příběhem těch, kteří přispěli k jejímu úspěchu. Od jejího zakladatele George G. Blaisdella až po mnoho zaměstnanců, zákazníků a sběratelů, kteří sehráli v bohaté historii společnosti Zippo zásadní roli. Jejich loajalita a oddanost učinily ze společnosti Zippo jednu z nejznámějších a nejvýznamnějších amerických ikon.

Objevte naši rozsáhlou kolekci zapalovačů Zippo, která zahrnuje také doplňky značky Zippo.

Vyberte si nové Zippo

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny