Nově i balíček do Balíkovny! A změny v dopravách.

Hned v úvodu bych rád napsal, že se jedná o změny doufejme k lepšímu. Nejedná o žádné navýšení cen. Právě naopak, od září máte jako zákazníci na výběr více způsobů doručení Vaší zásilky ZDARMA (při nákupu zboží nad 2000Kč). A nově také možnost vyzvednutí balíčku v Balíkovně, což je nová generace výdejních míst České pošty s rychlejším způsobem odbavení a s možností platby dobírky kartou přímo na přepážce.

Zjednodušen byl celý systém doprav a jejich ceny. A jak že to tedy nyní je s dopravou objednávek v tomto eshopu?

Doprava na adresu zákazníka

Česká pošta -  Balík do ruky  - zdarma, při objednávce pod 2000Kč je cena 89 Kč
PPL - 89 Kč, při objednávce pod 2000Kč je cena 129 Kč

Vyzvednutí na výdejním místě

Česká pošta - Balíkovna - zdarma, při objednávce pod 2000Kč je cena 59 Kč
Zásilkovna - zdarma, při objednávce pod 2000Kč je cena 59 Kč
Česká pošta - Balík na poštu - 89 Kč

V závislosti na reakcích Vás, zákazníků, mohou být následovně tyto způsoby dopravy lehce poupravenyU všech nabízených možností dopravy vždy dopravce zasílá email a SMS avíza a doručení, vyjma Zásilkovny, je zpravidle hned následující den po odeslání.

Důvodem pro výše uvedené změny, byl kromě širší nabídky způsobů dopravy, také fakt, že zboží od dodavatelů chodí obvykle dopoledne. Vzhledem k možnosti pozdějšího podání na Českou poštu bude nyní většina zásilek expedována v ten samý den, kdy zboží dorazí na sklad. Díky tomu dostanete Vaši zásilku a den dříve!

Co se možností plateb týče, zůstává v platnosti omezení platby dobírkou pouze pro zboží v hodnotě do 3000Kč. Díky tomuto opatření se podařilo eliminovat zbytečnou dopravu zákazníkům, kteří si zboží na dobírku nevyzvedávají a díky tomu Vám mohu i nadále nabízet originální značkvé zboží za ty nejlepší ceny - nyní již více než 10.000 aktuálních produktů!

Děkuji za Vaši přízeň a těším se na Vaše objednávky, které nyní budou expedovány ještě ryhcleji a pro Vás levněji. V nejbližší době přibyde ještě možnost doručení na PPL Parcel pointy a u balíčků expedovaných v pátek po domluvě možnost příplatkové dopravy EMS s doručením v sobotu i v neděli.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny