Termosky Sigg

Nejprodávanější

sigg 8539 40
 
684 Kč
Detail
6 položek celkem
Skleněná termoska SIGG HOT & COlD GLASS WMB BERRY, 0,4 l
756 Kč

Skleněná Termoska SIGG Hot & Cold z dvoustěnného borosilikátového skla určená jak na studené tak i na teplé nápoje.

Nádoba na jídlo SIGG HOT&COLD, bez misky, láhev 0,5 l
756 Kč

SIGG termoska na potraviny vyrobená z dvouplášťové nerezové oceli je perfektní pro přepravu doma připravených jídel na oběd do práce nebo s sebou na cesty při outdoorových...

Termoska Sigg Hot & Cold Glass WMB 0,4 l, zelená
684 Kč

SIGG HOT&COLD GLASS WMB GREEN termoska 0,4 l. Skleněná Termoska SIGG Hot & Cold z dvoustěnného borosilikátového skla určená jak na studené tak i na teplé nápoje.

sigg 8539 40
684 Kč

Termoska SIGG Hot & Cold Glass WMB 0,4 l, bílá

Termoska SIGG Hot & Cold Glass WMB 0,4 l, aqua
SKLADEM U NÁS
684 Kč

Termoska SIGG Hot & Cold Glass WMB 0,4 l, aqua

SIGG Termoska Classic White 0,5 l
859 Kč

Termoska SIGG Classic White o objemu 0,5 l z kvalitní dvouplášťové nerezové oceli v bílé barvě.

Kolekce termosek nazvaná SIGG Thermo od tradičního švýcarského výrobce hliníkových lahví SIGG akcentuje funkční tvar a termoizolační vlastnosti. Všechny termosky jsou vyrobeny z dvouplášťové vysoce jakostní nerezové oceli, vakuum mezi plášti podporuje termoizolační vlastnosti a udrží obsah termosky teplý, nebo vychlazený po dobu mnoha hodin. Všechny použité materiály jsou zdravotně nezávadné, nepřejímají žádné chuti ani pachy a byly podrobeny přísnému testování. Plastové části jsou vyrobeny z polypropylenu neobsahujícího BPA ani ftaláty, použité těsnění je z kvalitního silikonu.

Design termosek připomíná ikonický tvar lahví SIGG. Čisté linie v kombinaci s čistou bílou barvou jsou moderní, stylové a chic. Šroubovací uzávěr inspirovaný klasickým osvědčeným šroubovacím uzávěrem lahví SIGG umožňuje snadné čištění a pohodlné nalévání. Termosky jsou navrženy pro potřeby "moderních nomádů", kteří jsou stále na cestách. Kolekce nabízí čtyři různé objemy a dva rozdílné tvary: termohrnky o objemu 0,3 l a 0,5 l a klasické termosky o objemu 0,75 l a 1,0 l. Termosky SIGG jsou výtečným společníkem všech, kteří si i na cestách chtějí dopřát oblíbený horký čaj, nebo vychlazený nápoj i během teplých letních dní.

GoPay         
Zapalovače ZippoNože GerberLahve SiggNože Opinel
Naše eshopy: TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny | CSTRING.CZ - originální spodní prádlo nejen pro ženy