Etažéry

3 položek celkem
Mason Cash In The Forest servírovací talíř kulatý, 30 cm, zelený, 2001.097
SKLADEM U NÁS
808 Kč

Dekorativní talíř na servírování z kameniny. Servírovací talíř či tác zelené barvy, s krásným designem a reliéfy lesních zvířat má lehce zvednutý okraj. Průměr 30 cm.

A0102378
Nordic Ware přenosný etažér s poklopem, tyrkysový, 50005
910 Kč

Dvoupatrový etažér-podnos na noze s jednoduše uzavíratelným poklopem. Umožňuje bezpečně přenášet vaše upečené dortíky a sušenky, či koláče nebo drobné pečivo na návštěvu či...

50005
Nordic Ware podnos na dort a bábovku s poklopem, tyrkysový, 50003
883 Kč

Podnos na noze s jednoduše uzavíratelným poklopem, který padne na každou bábovkovou formu Nordic Ware. V modré barvě moře. Umožňuje bezpečně přenášet vaše upečené dorty, bábovky...

50003

Objevte servírovací podnosy a etažéry, se kterými můžete dokonalým způsobem vystavit své kulinářské umění a úspěchy. V naší nabídce naleznete krásné podnosy a etažéry v různých designových stylech.

S většími servírovacími podnosy můžete na jídelní stůl naaranžovat celou řadu pochoutek. To je přesně to, co vytvoří příjemnou a útulnou atmosféru. Jsou také ideální pro elegantní rozložení předkrmů, jako jsou finger food, sýry a ovoce. Ať už se jedná o každodenní příležitost nebo oslavu, pokrmy jsou o to hezčí, když jsou servírovány na krásném nádobí.

Servírovací podnosy a etažéry mohou být vyrobeny z řady různých materiálů, které ovlivňují vzhled a dojem ze samotného pokrmu i celého prostírání. Vyberte si ten pravý pro Vás!


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny