Bezpečný nákup a platby

BEZPEČNÝ NÁKUP
Na trhu jsme od roku 2013. Již několik let má eshop certifikát Ověřeno zákazníky od portálu Heuréka s dlouhodobě pozitivními hodnoceními od zákazníků. Abyste se u nás cítili dobře, věnujeme velkou pozornost tomu, aby byl váš nákup bezpečný a bezproblémový, řídíme se platnou legislativou. Případné reklamace jsou řešeny k vaší spokojenosti díky dlouholetým dobrým vztahům s dodavateli.

VŠE PEČLIVĚ ZABALENO
Velmi si dáváme záležet na balení vašich balíčků. Vše balíme co nejpečlivěji, aby vám zboží dorazilo opravdu v pořádku. Zároveň se snažíme o udržitelnost - při balení se snažíme používat méně plastových obalů a nahrazovat je za ekologičtější papírové. Obalové materiály recyklujeme, záleží nám na životním prostředí a udržitelnosti.

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCÍ
Neustále rozšiřujeme náš sortiment o nejnovější produkty. Doposud jsme odeslali a vyřídili objednávky pro více než 30 000 zákazníků. Těší nás vaše radost z doručených balíčků. Záleží nám na tom, abyste byli spokojeni. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

Dobírku u nás nenajdete, proč? Více naleznete níže u dalších informací k možnostem platby. 
NOVINKA: duben 2024 Zkušebně jsme pro Vás zavedli možnost platby dobírkou na zboží, které máme skladem.
Doporučujeme platby kartou nebo převodem, které jsou bezpečné a zdarma, pokud však. např. pro první nákup preferujete dobírku, nyní máte možnost ji využít.

ZPŮSOBY PLATBY

1) BANKOVNÍM PŘEVODEM
- Číslo našeho účtu je 2700566856/2010, vedený u Fio banka, a.s. Variabilní symbol odpovídá číslu vaší objednávky.
- Po objednání vám na zadaný e-mail dorazí informace k provedení platby.
- Objednávka bude odeslána po obdržení platby, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží, abychom vám ji mohli odeslat co nejdříve.
- Bezpečnost při platbě je velká, neboť ji garantuje banka.
- Při výběru jakéhokoliv způsobu doručení vaší objednávky je platba bankovním převodem vždy ZDARMA.

2) ONLINE PLATEBNÍ KARTOU (3D SECURE)
- Svou objednávku můžete zaplatit kartou online. Při dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu.
- Tento způsob platby nám umožní získat informaci o platbě krátce po zaplacení, což výrazně zkracuje doručovací dobu
- Při výběru jakéhokoliv způsobu doručení vaší objednávky je platba online platební kartou vždy ZDARMA.

3) ONLINE BANKOVNÍM PŘEVODEM
-
Rychlý, bezpečný a pohodlný způsob placení. Před odesláním platby zadáváte ověřovací kód.
-
Tento způsob platby podporují vybrané banky, jejichž seznam vám bude nabídnut při vyplnění objednávky.
- Informaci o provedené platbě získáme prakticky okamžitě, a tak můžeme vaši objednávku rychleji vyřídit.
- Při výběru jakéhokoliv způsobu doručení vaší objednávky je platba online bankovním převodem vždy ZDARMA.

DALŠÍ NEMÉNĚ DŮLEŽITÉ INFORMACE K MOŽNOSTEM PLATBY:

Co je to 3D Secure a jak funguje? 
Služba 3D Secure zvyšuje bezpečnost plateb prováděných platebními kartami na internetu. Představuje moderní a celosvětově nejvyšší standard internetového placení. Díky 3D Secure při placení na internetu neposkytujete informace o platební kartě prodejci, ale přímo své bance, která se následně postará o proplacení částky prodejci. Internetové transakce jsou tedy stejně bezpečné, rychlé a pohodlné jako placení s fyzickým použitím karty při nakupování v kamenném obchodě. Důležitým aspektem bezpečnosti je to, že autorizace každé platby probíhá dvoustupňově. Zadáte údaje své karty a počkáte na kód, který vám dorazí formou SMS do telefonu. Nemusíte už tak mít obavy ze ztráty nebo zneužití údajů o vaší platební kartě. Platba je maximálně bezpečná.

Proč nezasíláme na dobírku?
Je známo, že lidé stále ještě příliš nedůvěřují platbám na internetu. Prostřednictvím dobírky se lidé snaží snížit riziko nákupu tím, že objednávku mohou zaplatit až při doručení. Často také slýcháme, jak nekupovat zboží, které nelze zaslat na dobírku, protože se může jednat o nepoctivého prodejce, který nic nezašle. To může být samozřejmě pravda, ale k tomuto musíme dodat, že se tak děje často v případech anonymního prodeje, například přes bazarové portály, kde daný prodejce nemá žádné hodnocení nebo neuvádí své reálné identifikační údaje. 
Navíc, kde se vzala ta jistota, že v případě dobírky vám nepoctivý prodejce nezašle v balíku třeba jen cihlu nebo papír? Dopravci nemohou takovou zásilku rozbalit předem a následně ani vzít zpět, jelikož jejich činností není kontrolovat, co kdo posílá, ale pouze doručit zásilku z místa na místo. Dopravci nevědí, co jste si objednali, a pokud by vzali rozbalený balík zpět, tak se dopustí porušení svých vlastních doručovacích pravidel.

Z našeho pohledu jsme se každý den setkávali s nevyzvednutými a nezaplacenými zásilkami. Mnoho zákazníků si často objednalo stejný nebo podobný produkt ve více e-shopech najednou a převzalo na dobírku jen ten, který dorazil nejdříve. Někdy si ze záhadných důvodů nepřevzali dokonce zásilku žádnou. U takovýchto zásilek vznikaly náklady navíc za dopravu, spojené s nejistotou, zda se nám zboží vrátí v pořádku. Po dobu cesty zásilky zpět k nám, kdy zboží zůstávalo i několik dní v přepravě, jsme měli v zásilce stále své peníze, za které jsme zboží nakoupili a odeslali. Zároveň jsme zboží po tuto dobu nemohli nabídnout dalším zákazníkům. Situace byla v takové míře dále neúnosná. Možnost dobírky jsme tak byli nuceni, díky neseriózním zákazníkům, již nenabízet. Přesto se tak běžně děje, stále o těchto problémech slýcháme a některé zákazníky to dále netrápí. Bohužel však ve finále tratí právě zákazník, protože prodejce musí tento náklad promítnout do svých prodejních cen. 

Na tom, jak jste platili, záleží.
Pokud se někdy dostanete do situace, kdy je vaše reklamace oprávněná nebo zboží po zaplacení vůbec neobdržíte a prodejce se k vrácení peněz nemá, pak je opravdu důležité, jak jste platili. V případě dobírky vám nezbývá než podat trestní oznámení.
Pokud jste však platili online platební kartou, můžete kontaktovat svoji banku, u které platbu reklamujete a vyžádáte si tzv. chargeback, tedy zpětné proplacení. V případě, že banka reklamaci uzná, vrátí platbu na váš účet a peníze si reklamuje u prodejce sama. Jedná se o efektivní nástroj při řešení problematických transakcí, mezi které patří i výše zmiňované zaplacení zboží či služeb na internetu, které jste následně neobdrželi.

Náš e-shop je na trhu od roku 2013, již několik let máme od portálu Heuréka certifikát Ověřeno zákazníky s dlouhodobě pozitivními hodnoceními. Jsme registrováni na živnostenském úřadě, finančním úřadě, takže jsme ověřováni ze všech stran. Naši registraci si můžete vyhledat na Portále živnostenského podnikání. Věříme, že to vše vás přesvědčí o naší důvěryhodnosti a že se k nám budete vracet rádi. Svých zákazníků si vážíme a záleží nám na tom, abyste byli spokojeni. 

Máte další otázky k platbě? Nebo vás zajímá něco jiného? Podívejte se na stránku s dalšími informacemi, které by vás mohly zajímat.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny