Balení a udržitelnost

VŠE PEČLIVĚ ZABALENO
Velmi si dáváme záležet na balení vašich balíčků. Vše balíme co nejpečlivěji, aby vám zboží dorazilo opravdu v pořádku. Zároveň nám záleží na životním prostředí, takže se při balení snažíme používat méně plastových obalů a nahrazovat je za ekologičtější papírové. Víme, že nezachraňujeme svět, ale snažíme se den za dnem dělat věci lépe.

NA UDRŽITELNOSTI ZÁLEŽÍ
Snažíme se myslet na přírodu a co nejvíce recyklovat obalové materiály, ve kterých nám chodí zboží od dodavatelů. Nové obalové materiály používáme až jako druhou možnost - a to především papírové. Nové bublinkové fólie používáme pouze na křehké zboží, aby bylo při doručování k vám co nejlépe chráněno. Na našem eshopu naleznete značky, které si uvědomují dopady na životní prostředí a proto se neustále snaží hledat nové a lepší způsoby navrhování a vývoje svých výrobků. 

OSOBNÍ KONTROLA ZBOŽÍ
Naše kanceláře jsou spojené se skladem, díky tomu vám můžeme snadno poskytnout další případné informace o skladových produktech. Veškeré zboží, které k nám dorazí, je před odesláním osobně a pečlivě zkontrolováno.

Jaké další výhody na vás čekají při nákupu u nás? Podívejte se na stránku s dalšími informacemi, které by vás mohly zajímat.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny