Nordic Ware plát s 12 formičkami Brownie, 3,75 cup grafitová, 52824

Kód: 52824
Značka: Nordic Ware
1 334 Kč
Skladem - do 3 dní (>4 ks)
Možnosti doručení

Pečení 12 cupcakes, brownie nebo muffinů za pomoci krásně tvarované formy značky Nordic Ware bude už jen zábava. Objem necelý 1 litr (3,75 cup).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nordic Ware plát s 12 formičkami Brownie, grafitová

Připravte perfektní malé dortíky – cupcakesmufiny nebo brownie pomocí formy na pečení značky Nordic Ware si pečení značně usnadníte, protože forma obsahuje 12 malých bábovek stejného tvaru. 

- Litý hliník, nepřilnavý povrch

- Rozměr: 33 x 24,1 x 3,2 cm

- Objem 0,88 l (3,75 cup)

 

 

Americká značka Nordic Ware začala svou historii psát v roce 1946, kdy firmu založil metalurgický inženýr se švédskými kořeny David Dalquist spolu se svou manželkou Dorothy. Do povědomí zákazníků se dostala až s příchodem roku 1950, kdy Davida navštívila skupina hospodyněk a požádala ho o vytvoření klasické bábovkové formy, kterou znali ze svých evropských domovin. David jejich přání vyslyšel a vytvořil světově známé Bundt, což je patentově chráněné označení bábovkových pečících forem. Další zvrat přišel v roce 1966. V americkém Houstonu se konala prestižní soutěž v pečení (Pillsbury Bake-Off), kde soutěžící Ella Helfrich obsadila 2. místo s formou Nordic Ware s otvorem uprostřed a upekla dnes už ikonický recept Fudge Tunel, který zaručil slávu nejen jí ale hlavně značce Nordic Ware, která se doslova přes noc stala hitem.

Dnes má formu Nordic Ware téměř 70 miliónů domácností, a toto číslo stále roste. Společnost sídlí v Minneapolis ve státě Minnesota, kde má rovněž své vývojové centrum. Značka Nordic Ware totiž neustále obměňuje svůj prodejní sortiment o nové tvary a sezonní formy. Když je forma navržena, vytiskne se nejprve 3D model a pak se může začít s výrobou formy. Vše od vzniku až po expedici výrobku na jednom místě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny