Kilner Dávkovač tekutého mýdla a krému 0,5 l, 0025.059

Kód: 0025.059
Značka: Kilner
476 Kč
Skladem - do 3 dní (>4 ks)
Možnosti doručení
Dávkovač tekutého mýdla a krému Kilner je určen pro použití v kuchyni nebo koupelně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávkovač tekutého mýdla a mléka Kilner je určen pro použití v kuchyni a koupelně. Mýdlo se snadno dávkuje pomocí odolného kovového pružinového čerpacího mechanismu. Kapacita 500 ml je ideální velikost pro umístění vedle dřezů a ideální pro opakované doplňování náhradních náplní, což snižuje potřebu plastových lahví a nádob na jedno použití.

Mechanismus pumpy je vyroben z nerezové oceli 18/10 a je potažen stylovým matným černým povrchem.

Sada obsahuje:

1 x 0,5 litrová skleněná nádoba Kilner;

1x Čerpadlo z nerezové oceli.

Rozměry produktu:  18 x  9,5 x  9,5 cm.

Skleněnou nádobu lze mýt v myčce na nádobí. Kovové víko pumpy je nutné mýt ručně a ihned vysušit.

ORIGINÁLNÍ A NEJLEPŠÍ - Každá sklenice je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu sodnovápenatého skla s nedotčenou čistotou a konzistentní tloušťkou stěny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

kilner_logo

KILNER2

ZALOŽENA A PROVĚŘENA OD ROKU 1842
První zavařovací sklenice spatřila světlo světa v roce 1842 v anglickém městě Dewsbury, kdy John Kilner přišel s objevem, který znamenal revoluci v zavařování. Původně vyráběl skleněné láhve, ale koncem 19. století byla poprvé vynalezena originální zavařovací sklenice KILNER. Ta je dodnes stejně oblíbenou a úspěšnou jako před 181 lety. Za svou dlouhotrvající popularitu vděčí svému charakteristickému těsnícímu uzávěru a ikonickému designu. Domácnosti po celém světě jí stále důvěřují při uchovávání a zavařování ovoce a zeleniny. 

ORIGINÁLNÍ A NEJLEPŠÍ
Anglická značka KILNER nabízí jednoduchá řešení pro zavařování, přípravu a skladování potravin i pro stravování na cestách, a to z vysoce kvalitních materiálů. Veškeré výrobky jsou označeny ikonickým logem značky KILNER. V roce 1900 KILNER prezentoval své inovativní výrobky jako "originální a nejlepší, všechny ostatní značky jsou náhražky", což je tvrzení, které je dodnes aktuální a svědčí o jeho působivém dědictví.

INOVATIVNÍ A TRVALE UDRŽITELNÁ ŘEŠENÍ
Výrobky KILNER jsou odolné po dlouhá léta a nikdy nejsou pouze na jedno použití. Společnost usilovně hledá praktická řešení v boji za snížení výroby a používání plastů. Používání skleněných nádob oproti plastovým má řadu výhod: nejenže spotřebujete méně plastových obalů, ale sklo je praktičtější a zdravější možností pro použití s potravinami. Na rozdíl od plastu je sklo 100% recyklovatelné, neabsorbuje pachy ani chutě a lze jej používat opakovaně. Udržitelnost je základem všeho, co ve společnosti KILNER vytváří. 


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny