Kilner Twist Top skleněná láhev s víčkem, 0,5 l, 0025.074

Kód: 0025.074
Novinka
Značka: Kilner
232 Kč
Skladem - do 3 dní (>4 ks)
Možnosti doručení
Skleněná lahev Kilner se šroubovacím víkem, objem 500 ml. Lahev moderního vzhledu s viditelným embosem značky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kilner Twist Top skleněná láhev s víčkem, 0,5 l

Skleněná lahev na džusy a omáčky Kilner o objemu 500 ml je všestranným řešením pro skladování a uchování všech vašich domácích omáček, passaty, jogurtů, čerstvě vymačkaných ovocných šťáv a ochuceného mléka. Lahev se vejde do dveří ledničky a má široké hrdlo pro snadné nalévání a doplňování. S jednodílným víčkem a kulatým štítkem na víku pro přidání data spotřeby a poznámek je zajištěno, že obsah lahve zůstane déle čerstvý. 

- skleněná lahev je opakovaně použitelná
- šroubovací víčko se štítkem pro přidání data spotřeby
- měrná ryska 
- autentické logo Kilner

Rozměry: 8 x 8 x výška 15 cm
- Objem: 500 ml
- Doporučeno ruční mytí
- Nenalévejte vroucí vodu přímo do sklenice 

Kilner – nejlepší je originál
Anglická kvalita a tradice je to, co můžete od výrobků Kilner očekávat. První zavařovací sklenice spatřila světlo světa v roce 1842 v anglickém městečku Dewsbury. Právě v tomto roce přišel John Kilner s objevem, který znamenal revoluci v zavařování. Originální sklenice Kilner mají nejen kouzlo nadčasového vintage designu, ale také mnoho technických výhod, které vás přesvědčí o jejich nezaměnitelnosti. Zavařovací sklenice Kilner, které použijete nejen při zavařování masa, zeleniny či ovoce, nejsou jediným sortimentem této tradiční značky. Podívejte se také na ostatní, nejen skleněné výrobky Kilner.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné lahve
objem: 0,5 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

kilner_logo

KILNER2

ZALOŽENA A PROVĚŘENA OD ROKU 1842
První zavařovací sklenice spatřila světlo světa v roce 1842 v anglickém městě Dewsbury, kdy John Kilner přišel s objevem, který znamenal revoluci v zavařování. Původně vyráběl skleněné láhve, ale koncem 19. století byla poprvé vynalezena originální zavařovací sklenice KILNER. Ta je dodnes stejně oblíbenou a úspěšnou jako před 181 lety. Za svou dlouhotrvající popularitu vděčí svému charakteristickému těsnícímu uzávěru a ikonickému designu. Domácnosti po celém světě jí stále důvěřují při uchovávání a zavařování ovoce a zeleniny. 

ORIGINÁLNÍ A NEJLEPŠÍ
Anglická značka KILNER nabízí jednoduchá řešení pro zavařování, přípravu a skladování potravin i pro stravování na cestách, a to z vysoce kvalitních materiálů. Veškeré výrobky jsou označeny ikonickým logem značky KILNER. V roce 1900 KILNER prezentoval své inovativní výrobky jako "originální a nejlepší, všechny ostatní značky jsou náhražky", což je tvrzení, které je dodnes aktuální a svědčí o jeho působivém dědictví.

INOVATIVNÍ A TRVALE UDRŽITELNÁ ŘEŠENÍ
Výrobky KILNER jsou odolné po dlouhá léta a nikdy nejsou pouze na jedno použití. Společnost usilovně hledá praktická řešení v boji za snížení výroby a používání plastů. Používání skleněných nádob oproti plastovým má řadu výhod: nejenže spotřebujete méně plastových obalů, ale sklo je praktičtější a zdravější možností pro použití s potravinami. Na rozdíl od plastu je sklo 100% recyklovatelné, neabsorbuje pachy ani chutě a lze jej používat opakovaně. Udržitelnost je základem všeho, co ve společnosti KILNER vytváří. 


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny