Kilner Zavařovací sklenice s klipem fasetový design 2,2 l, 0025.736

Kód: 0025.736
Značka: Kilner
571 Kč
Skladem - do 3 dní (>4 ks)
Možnosti doručení
Sklenice s kovovým klipem a skleněným víčkem s gumovým těsněním, zdobená fasetou, vhodná pro opakované použití. Objem 2,2 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kilner sklenice s kovovým klipem a skleněným víčkem, 2,2 l 

Zavařovací sklenice s klipem je ideální pro uchovávání zdravých, doma vypěstovaných potravin a skladování ve spíži. Tento stylový tvar dózy má výrazný fazetový design. Kapacita dózy je 2,2 litru, což je ideální velikost pro uchování dlouhého ovoce a zeleniny, jako je rebarbora, celer, a skladování suchých potravin, jako jsou těstoviny a tyčinky.

Zároveň je vhodná pro konzervaci sezónního ovoce a zeleniny. Každá sklenice ztělesňuje tradiční styl Kilner s autentickým vyraženým logem. Robustní a odolná pro každodenní použití.

Každá sklenice je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu sodnovápenatého skla s nedotčenou čistotou a konzistentní tloušťkou stěny, která zajišťuje, že nemá žádná slabá místa. Obsahuje vysoce kvalitní klipový systém z nerezové oceli, navržený tak, aby vytvářel dokonalé napětí a pokaždé poskytoval vzduchotěsné a bezpečné utěsnění. Sklenice je dodávána s odolným pryžovým těsněním. Sklenice není vhodná pro použití v myčce na nádobí.

Rozměry: 

délka 15 cm

šířka 12 cm

výška 32,5 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

kilner_logo

KILNER2

ZALOŽENA A PROVĚŘENA OD ROKU 1842
První zavařovací sklenice spatřila světlo světa v roce 1842 v anglickém městě Dewsbury, kdy John Kilner přišel s objevem, který znamenal revoluci v zavařování. Původně vyráběl skleněné láhve, ale koncem 19. století byla poprvé vynalezena originální zavařovací sklenice KILNER. Ta je dodnes stejně oblíbenou a úspěšnou jako před 181 lety. Za svou dlouhotrvající popularitu vděčí svému charakteristickému těsnícímu uzávěru a ikonickému designu. Domácnosti po celém světě jí stále důvěřují při uchovávání a zavařování ovoce a zeleniny. 

ORIGINÁLNÍ A NEJLEPŠÍ
Anglická značka KILNER nabízí jednoduchá řešení pro zavařování, přípravu a skladování potravin i pro stravování na cestách, a to z vysoce kvalitních materiálů. Veškeré výrobky jsou označeny ikonickým logem značky KILNER. V roce 1900 KILNER prezentoval své inovativní výrobky jako "originální a nejlepší, všechny ostatní značky jsou náhražky", což je tvrzení, které je dodnes aktuální a svědčí o jeho působivém dědictví.

INOVATIVNÍ A TRVALE UDRŽITELNÁ ŘEŠENÍ
Výrobky KILNER jsou odolné po dlouhá léta a nikdy nejsou pouze na jedno použití. Společnost usilovně hledá praktická řešení v boji za snížení výroby a používání plastů. Používání skleněných nádob oproti plastovým má řadu výhod: nejenže spotřebujete méně plastových obalů, ale sklo je praktičtější a zdravější možností pro použití s potravinami. Na rozdíl od plastu je sklo 100% recyklovatelné, neabsorbuje pachy ani chutě a lze jej používat opakovaně. Udržitelnost je základem všeho, co ve společnosti KILNER vytváří. 


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny