Sigg WMB Sports sportovní láhev 750 ml, blue touch, 8439.60

Kód: SIGG_8439.60
Značka: SIGG
480 Kč
Skladem - do 3 dní (>4 ks)
Možnost gravírování ?
Možnosti doručení
Sportovní láhev světoznámé značky Sigg WMB Sports o objemu 750 ml se širokým hrdlem je vyrobena z vysoce kvalitního, 100% recyklovaného hliníku. Láhev pro váš nejlepší výkon!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sigg WMB Sports sportovní láhev 750 ml, blue touch

Elegantní a zároveň funkční design této sportovní láhve zaručeně zaujme - ať už trénujete kdekoli! Její mimořádně ergonomický tvar a přilnavý povrch z ní jednoduše dělají ideálního partnera pro váš trénink. Vysoce kvalitní láhev ze 100% recyklovaného hliníku je mimořádně lehká, odolná a hodí se do všech běžných držáků na cyklistické láhve. Sportovní uzávěr se snadno ovládá jednou rukou a díky adaptéru WMB a širokému hrdlu se láhev snadno čistí, můžete do ní vložit i kostky ledu. 

Lahve Sigg jsou vyráběny z jediného kusu hliníku, což jim dodává dokonalou těsnost, pevnost, trvanlivost a to při nízké hmotnosti. Vnitřní povrch je upraven speciální patentovanou technologií EcoCare, která je zdravotně a hygienicky nezávadná, neobsahuje žádné škodlivé chemikálie (BPA), neabsorbuje žádné pachy ani chutě a při promáčknutí lahve se flexibilně přizpůsobí novému tvaru, neoloupe se. Používáním lahví Sigg snižujete svou ekologickou stopu - chráníte životní prostředí. 

- 100% nepropustnost
- Pasuje na většinu držáků na láhve
- 100% recyklovaný hliník
- Extrémně lehká
- Neobsahuje BPA 
- Není vhodné do myčky nádobí

Rozměry: 7,1 x výška 26 cm
Objem: 750 ml
- Hmotnost: 162 g

BEZPEČNĚ PADNE DO RUKY
Láhev je navržena tak, aby vám dokonale a bezpečně padla do ruky, a to nejen při jízdě na kole, ale i při spinningovém tréninku a v posilovně. WMB Sports vám pomůže vypít dostatek vody. Bezpečně!

ULTRALEHKÝ UDRŽITELNÝ SPOLEČNÍK
Bez ohledu na to, jak je váš trénink náročný, WMB Sports vám vždy poskytne maximum. Stejně jako vy. Tato ultralehká a uhlíkově neutrální láhev je vyrobena z jediného kusu 100% recyklovaného hliníku. Díky tomu je ideální pro váš výkon a vaše svědomí. Věděli jste, že již po pátém použití mají láhve vyrobené z recyklovaného hliníku lepší uhlíkovou stopu než PET láhve? Pokud vás nedostane do varu tohle, pak už nic!

VNITŘNÍ OCHRANNÁ VRSTVA, HLINÍKU SE BÁT NEMUSÍTE
Vnitřní vrstva EcoCare - velmi tenká vrstva polymeru (40 mikronů) je nanesená na celý vnitřní povrch láhve v podobě jemného prášku. Ten je následně vypálen při teplotě 200°C, tím se neoddělitelně spojí s tělem láhve. Díky této vrstvě nápoj nepřijde do kontaktu s hliníkem - nemusíte se tedy obávat nežádoucí metalické pachutě. Vrstva je inertní, nepřejímá žádné pachy ani chutě a usnadňuje čištění lahve. Neobsahuje žádné ftaláty, BFA, BPA ani organická rozpouštědla. Splňuje všechny hygienické normy pro přímý styk s potravinami dle předpisů EU a FDA.

SIGG - originální a nejlepší láhve ze Švýcarska
Historie společnosti SIGG začíná již v roce 1908, kdy Ferdinand Sigg, odborník na zpracování kovů, se po letech učení a cestování vrátil zpět do Švýcarska. Spolu se svým přítelem následně zakládá v Bielu vlastní výrobu hliníkových produktů. Již rok po zahájení výroby zaznamenávají velký úspěch. Společnost SIGG od samého počátku prodává širokou nabídku pánví, hrnců, příborů a výrobků pro domácnost. Postupem času rozšířila svůj sortiment až na 10 000 výrobků! Láhev SIGG se do nabídky společnosti dostala zcela náhodou a to když při výrobě hrnců a pánví zůstávalo velké množství hliníku jako odpad. Během válečných let, kdy byly tyto zdroje surovin velmi vzácné, se usilovně hledalo jejich nové smysluplné využití: SIGG vyvíjí láhev! Tvar láhve se postupně vyvýjel až do dnešní podoby, kdy je SIGG světovou jedničkou na trhu ve více jak 40 zemích v segmentu s hliníkovými lahvemi. Pořiďte si i vy kvalitní švýcarskou láhev na pití od společnosti s více jak 100 letou tradicí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahve na pití
barva: modrá
materiál: hliník
objem: 0,75 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

SIGG_logo_jpg

SIGG

DOKONALOST OD ROKU 1908
Příběh společnosti SIGG začíná v roce 1908: Ferdinand Sigg, odborník na zpracování kovů, se po letech učení a cestování vrací do Švýcarska. Spolu se svým přítelem Xaverem Küngem, v přesvědčení, že hliník je materiálem budoucnosti, zakládají vlastní výrobu hliníkových produktů. Postupem času se společnosti opakovaně dařilo dobývat nové trhy s novými nápady. Sortiment zahrnoval více než 10 000 výrobků! Láhev SIGG se do nabídky společnosti dostala zcela náhodou a to když při výrobě hrnců a pánví zůstávalo velké množství hliníku jako odpad. Během válečných let, kdy byly tyto zdroje surovin velmi vzácné, se usilovně hledalo jejich nové smysluplné využití: SIGG vyvíjí láhev!

KVALITA A BEZPEČNOST
Manuální kontrola kvality zajišťuje, že veškeré láhve SIGG opouštějící výrobní linku jsou v perfektním stavu. Veškeré výrobky navíc procházejí přísným testováním, které potvrzuje nepřítomnost chemických látek, jako jsou látky napodobující estrogen, BPA a ftaláty.  Protože společnost SIGG klade nejvyšší nároky na design a kvalitu, je každý výrobek před uvedením na trh testován v nezávislých laboratořích na dodržení všech norem a předpisů. Z tohoto důvodu může cesta výrobku od prvního nápadu k prvnímu prodeji trvat až 18 měsíců.

UMĚNÍ HYDRATACE 
Dlouhá tradice udržitelnosti ve společnosti SIGG sahá až k výrobě první hliníkové láhve a pokračuje dodnes inovativními ekologickými výrobky a projekty. Udržitelnost je nepřetržitý proces, který vyžaduje neustálý pohyb, odhodlání a pokrok. V SIGG myslí na lepší zítřky, vyvíjí výrobky a podporují projekty, které vedou k udržitelnosti.

Švýcarská značka SIGG se stala světovou jedničkou na trhu ve více jak 40 zemích v segmentu s hliníkovými lahvemi. Pořiďte si i vy kvalitní švýcarskou láhev na pití od společnosti s více jak 100 letou tradicí!


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny