Nejlepší ceny

Šetříme vaši peněženku. Hlídáme cenu na trhu a pokud to lze, nabídneme vám tu nejlepší cenu. Jak je to možné?

Na našem eshopu naleznete tisíce originálních produktů od desítek světových značek. Většinu nabízených produktů si u nás můžete zakoupit za nejlepší ceny na českém, ale i evropském trhu. Možná váháte, zda u nás díky levnějším cenám můžete s důvěrou nakoupit. C
o tedy stojí za těmi cenami, které u nás vidíte?

V první řadě velká spousta práce. Od vyhledávání spolehlivých obchodních partnerů, přes komunikaci a udržování dobrých obchodních vztahů, až po vytvoření spolehlivého systému, který vám, našim zákazníkům, nabízí vždy tu nejlepší možnou cenu za vybraný produkt. Značkové zboží nakupujeme výhradně od českých a evropských distributorů. Jedná se o autorizované distributory značek a velkoobchody se značkovými produkty pro kuchyni a domácnost. Zboží se pro vás snažíme nakupovat vždy přímo od výrobce, nebo co nejblíže jemu, abychom minimalizovali řetězec, kterým zboží prochází od výrobce ke koncovému zákazníkovi. 

To ale samozřejmě není vše. Na trhu jsme již od roku 2013. Za tu dobu jsme vyvinuli a zdokonalili systém, který nám umožňuje nakupovat zboží vždy u toho nejlevnějšího dodavatele, u kterého se právě daný produkt vyskytuje skladem. Ušetřené náklady poté ve formě levnějšího zboží přenášíme na vás, naše zákazníky. Hlídáme si nejen nízkou nákupní cenu zboží, ale i cenu konkurence. Cenu našeho zboží pravidelně aktualizujeme tak, aby pokud to jen trochu lze, jste u nás našli ty nejlepší nabídky.

Díky tomu, že nenabízíme dobírku, šetříme další náklady ve formě mnoha nepřevzatých zásilek. 

Musíme zmínit i to, že maximum věcí děláme vlastními silami. Nejsme líní a neplýtváme prostředky tam, kde to není nutné.

Přestože vám nabízíme ty nejlepší ceny, není to na úkor poskytovaných služeb. Mimo prodejní služby poskytujeme i kvalitní zákaznický servis. Ať už se jedná o doplňkové služby, jako jsou gravírování, dárková balení nebo možnost nákupu z katalogů značek, kdy si můžete udělat radost celými kolekcemi.

Neumíme zázraky, ale snažíme se. Vyzkoušejte nákup u nás a přesvědčte se, že i kvalitní značkové zboží lze pořídit levněji, s dobrým servisem a se zárukou. Věříme, že se k nám budete vracet rádi. Svých zákazníků si vážíme a záleží nám na tom, abyste byli spokojeni. 

Máte další otázky k ceně zboží? Nebo vás zajímá něco jiného? Podívejte se na stránku s dalšími informacemi, které by vás mohly zajímat.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny