Alsasko - domov společnosti Staub.

STAUB_ALSASKO1

Alsasko - domov společnosti Staub.

C'EST LE GOÛT FRANÇAIS
Francie je rodištěm tradiční kuchyně a dobrého jídla. Coq au vin, ratatouille, tarte flambée, mousse au chocolat... seznam francouzských pochoutek, které miluje celý svět, by mohl pokračovat donekonečna.
Pro přípravu těchto kulinářských mistrovských děl je vhodné pouze nádobí z nejkvalitnějších materiálů. Proto je Francie domovem vynikajícího nádobí - domovem společnosti STAUB.

STAUB_ALSASKO5

TRVALÝ ODKAZ ČÁPA
Alsasko je domovem bohaté kulinářské tradice a vynikajícího řemeslného umění. Není tedy náhodou, že právě zde Francis Staub v roce 1974 navrhl svůj první litinový hrnec Cocotte - a položil tak prvotní základy společnosti STAUB.
Logo značky STAUB se skládá z obrázku čápa, který je tradičním znakem Alsaska a nápisu STAUB odkazující na jedinečnost značky pocházející z Francie. Je výrazem smyslu pro detail, dokonalého vkusu a nadčasového designu výrobků STAUB.

STAUB_ALSASKO4

CHUŤ POSPOLITOSTI
STAUB spojuje lidi prostřednictvím dobrého jídla a dobré společnosti. Společnost byla založena v Alsasku a přináší vám vášeň, kvalitu a tradici francouzské kuchyně - ať už je vaše kuchyně kdekoli.

STAUB_ALSASKO3

PORCE RADOSTI ZE ŽIVOTA
Pokud nechcete jen vařit skvělá jídla, ale také je oslavovat. Pokud si chcete vychutnat život, přátelství a potěšení z každého sousta.
Chcete-li zažít nezapomenutelné chvíle při společném stolování, pak ve svém životě STAUB potřebujete. Ať už v kuchyni nebo u jídelního stolu, STAUB patří všude tam, kde si lidé vychutnávají skvělé jídlo.

STAUB_ALSASKO2


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny