Staub - společné okamžiky, které si budete pamatovat navždy.

STAUB_OKAMZIKY5 
Staub - společné okamžiky, které si budete pamatovat navždy.

L'UNIVERS STAUB
Skutečný požitek z jídla neznamená jen potěšení chuťových pohárků. Působí na všechny vaše smysly, počínaje přípravou. Každý, kdo považuje vaření nejen za vášeň, ale i za "smysl života", ví, co je potřeba k přípravě vynikajících pokrmů: čas, kvalitní suroviny, pozornost věnovaná detailům a správné nádobí pro každý krok na této cestě.

STAUB_OKAMZIKY3

PRO VÝJIMEČNÉ OKAMŽIKY, KTERÉ PŘETRVAJÍ
STAUB vám pomůže vytvořit okamžiky, které si budete pamatovat navždy, ať už zkoušíte osvědčené recepty své babičky, nebo vytváříte svá mistrovská díla v kuchyni. STAUB nabízí ideální sortiment pro všechny vaše potřeby - litinové Cocotte vyráběné ve Francii, stylové keramické kousky, které využijete od pečení v troubě až po servírování, a elegantní kuchyňské doplňky, které zpříjemní vaření a servírování. V naší nabídce naleznete vše – a to v nejvyšší kvalitě STAUB.

STAUB_OKAMZIKY4

LA VIE EN COULEUR
Ponořte se do světa barev společnosti STAUB. Výrobky jsou k dispozici v široké škále oslnivých odstínů, které jsou inspirovány světem přírody, nejnovějšími trendy v interiérovém designu i časem prověřenou tradiční estetikou.

STAUB_OKAMZIKY2

MAJOLIKA – VELMI OSOBITÝ SVĚT BAREV
Pokud chcete při servírování doslova zazářit, STAUB nabízí intenzivní barevné odstíny s krásnými kontrasty. Díky třívrstvému majolikovému smaltu se barvy třpytí výrazným leskem. Nechte se okouzlit inspirativním světem barev.

STAUB_OKAMZIKY1


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny