Staub Cocotte Twist - stále se vyvíjející spojení tradice a moderny.

STAUB_TWIST1

Staub Cocotte Twist - stále se vyvíjející spojení tradice a moderny.

Litinové nádobí STAUB vzniklo ve Francii v roce 1974. Vysoká úroveň technologie odlévání rozvíjená v tradici od založení společnosti umožnila společnosti STAUB vytvořit moderní design s trojrozměrným vzorem po celé délce Cocotte hrnce. Technologie použitá k výrobě tohoto propracovaného vzoru dává vyniknout barevnosti smaltovaného povrchu. Jemný vzor zdobí poklici i tělo hrnce a vzniká ve speciální formě při odlévání litiny. Tento proces přispívá nejenom ke kráse výrobku, ale zároveň i k jeho odolnosti.

STAUB_TWIST2

VYROBENO A NAVRŽENO VE FRANCII

Cocotte Twist je navržen tak, aby spojoval lidi u stolu prostřednictvím lahodného a krásně servírovaného jídla. Díky svému inspirativnímu designu a nezaměnitelné podobě dodá Cocotte Twist vašemu svátečnímu stolu šmrnc.

STAUB_TWIST4

NEMĚNNÁ VÁŠEŇ PRO VAŘENÍ

Vyzdvihnout to nejlepší z jídla a učinit vaření ještě příjemnějším. To je filozofie, kterou se řídí společnost STAUB od svého založení a která se přenesla i do nejnovějšího modelu Cocotte Twist. Od oblíbeného vaření přes dušení, pečení až po přípravu pokrmů v troubě, je to dokonalé nádobí pro všechny druhy kuchařského umění.

STAUB_TWIST3b

Pokud chcete zažít nezapomenutelné chvíle při společném stolování, pak je STAUB něco, co ve svém životě potřebujete! Kompletní nabídku litinového a keramického nádobí od francouzské značky STAUB naleznete ZDE.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny