Uhaste žízeň s legendární lahví SIGG

Zatímco se blížící se léto stále více hlásí o slovo, dehydratace na nás začíná číhat takřka všude - při oblíbených outdoorových aktivitách, v přeplněných dopravních prostředcích i ve špatně větraných kancelářích. Udělejte krok správným směrem jak pro svoje zdraví, tak pro přírodu: Nahraďte neustálý nákup jednorázových plastových lahví používáním osvědčené lahve SIGG.

Ještě jste o těchto švýcarských kráskách neslyšeli? Není možná, vždyť se již některé z nich dostaly i do Muzea moderního umění v New Yorku! Lahve SIGG jsou designově opravdu povedené, a v naší nabídce naleznete širokou škálu těch nejpopulárnějších modelů. A především: Tyto lahve jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu, jsou velice lehké, odolné a snadno omyvatelné. Můžete je tak používat zas a znovu.

Horké dny často vystřídají chladnější večery a ještě studenější rána, proto jsme do našeho červnového výběru zařadili i oblíbené placatky, které se vyplatí mít při sobě na každém výletě. Pokud se chystáte na dovolenou s rodinou, již nyní se porozhlédněte po praktické termosce a termokonvici. Nabízíme prvotřídní produkty německé značky Isosteel, které v sobě již tradičně snoubí vysokou funkčnost a elegantní design. Posuďte sami v naší nabídce.

Přejeme vám příjemné spřádání plánů na letní dovolenou a šťastnou ruku při výběru kvalitního vybavení na vaše cesty za dobrodružstvím v kanceláři i za dalekými horizonty! Vaše be-ready.cz :-)


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny