Keramika Emile Henry

emile-henry-keramika-1

Také rádi pečete a vaříte? A máte již doma nějaký kousek keramiky z kolekce Emile Henry? Pokud ano, určitě si u nás vyberete ze široké nabídky keramiky Emile Henry ten pravý kousek pro doplnění Vaší kolekce. Pokud ještě nádobí Emile Henry neznáte, věřte mi, že si jej zamilujete.

Kromě krásného vzhledu, kdy si z různých barev vybere snad opravdu každý, nabízí keramické nádobí Emile Henry vysokou kvylitu výrobků při zachování příznivé a dostupné ceny.

A proč tedy byste si měli vybrat právě keramiku Emile Henry?

Emile Henry je rodinná firma, která tradiční keramice dává nový rozměr. Ať už je to precizní ruční práce, nadčasový design nebo přírodní barvy glazury, které se hodí téměř do každé kuchyně. Keramické nádobí značky Emile Henry není jen funkční, ale také skvěle vypadá na stole.

Výrobky jsou označené na dně logem Emile Henry a rokem, ve kterém byl daný výrobek zhotoven. Dále jsou výrobky opatřené číslem pracovníka, který výrobek zhotovil, díky tomu může tato společnost poskytnout záruku na 10let vztahující se na výrobní vady.

 Nádobí z kolekce Flame je určeno nejen do trouby, ale také na všechny typy sporáků (při použití na indukčních plotnách je nutné použít adaptační disk nebo přímo kolekci 1850). Nádobí také odolává teplotním šokům od -20°C do 500°C. 

  • Skvěle odolává teplotním šokům
  • Keramické nádobí vhodné do myčky nádobí
  • Keramické nádobí vhodné na sporák
  • Keramické nádobí vhodné do mikrovlnné trouby

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny