Změny v cenách dopravy

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na změny v cenách dopravy zásilek z našeho eshopu.

Přestože u většiny dopravců dochází dlouhodobě k růstu cen, my jsme se snažili za pět let našeho fungování ceny dopravy neměnit.
A dokonce i nyní navyšujeme pouze cenu u některých druhů přepravy, oblíbenou dopravu zdarma naopak rozšiřujeme i na Zásilkovnu a dokonce snižujeme cenu přepravy Geisem!

A jaké jsou tedy aktuální ceny přepravy? kompletní podrobné informace najdete na stránce Doprava.

Z těch zásadních změn dochází k již zmiňované možnosti volit při nákupu nad 1200Kč dopravu ZDARMA buď Geisem nebo Zásilkovnou.
Dochází ke snížení ceny přepravy Geisem na částku 79Kč.

Naopak o 10Kč se zvyšuje přeprava na výdejní místo Zásilkovna, kde bohužel opravdu dlouhodobě tuto přepravu výrazně dotujeme.
Tradičně každoročně zvyšovala Česká pošta, bohužel pouze ceny nikoliv kvalitu služeb. Nebudeme dále českou poštu dotovat a proto zvyšujeme ceny přepravy u doporučených zásilek na 79Kč a Balík do ruky 129Kč. Dooručujeme využívat služeb Zásilkovny nebo Geise.

Pro zákazníky, kterým nejvíce vyhovuje PPL je opět tato možnost v nabídce. Nelze ji ale využít pro přepravu zdarma a cena je stanovena na 129Kč.
Pokud PPL preferujete nebo je pro Vás výhodné přesměrování balíčku na PPL Partner výdejní místo, tak nyní máte možnost tohoto využít.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny