Nordic Ware podnos plastový s poklopem, tyrkysový, 50022SG

Kód: 50022SG
Značka: Nordic Ware
575 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Podnos s jednoduše uzavíratelným poklopem, který padne na každou bábovkovou formu Nordic Ware. Umožňuje bezpečně přenášet vaše upečené dorty, bábovky či koláče nebo drobné pečivo na návštěvu či piknik, aniž by došlo k jejich poškození.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podnos s poklopem značky Nordic Ware, průměr 32 cm

Podnos s praktickým poklopem umožní bezpečné přenášení a skladování dortů, bábovek, koláčů, zákusků, jednohubek, chlebíčků a jiných pochutin. Z odolného a nezávadného plastu, který neobsahujemelaminani BPA (Bisfenol A). Poklop se připevňuje k tácu prostým otočením až do slyšitelného zaklapnutí.

Podnos i poklop jsou vyrobeny z prvotřídního odolného plastu, ale raději myjte ručně, nikoli v myčce nádobí.

Značka Nordic Ware čerpá nejen z historie, umí se také samozřejmě přizpůsobit dnešním požadavkům. Proto přichází i s kuchyňskými pomůckami, určenými pro pohodlné servírování, uskladnění a přenos všech dobrot, které s pomocí jejich forem vytvoříte.

- Materiál :
plast BPA a melamin free
- Barva: tyrkysový podnos, průhledný, matný poklop
- Rozměry: výška 19,7 cm,  Ø cca 32 cm
- Váha: 0,581 kg
- Záruka: 5 let
- Zdravotně nezávadná, vyrobeno v USA

Pokyny pro údržbu
- Před prvním a po každém dalším použitím umyjte ručně teplou mýdlovou vodou
- Nepoužívejte kovové předměty či drátěnky
- Pro odstranění odolnějších usazenin použijte měkký kartáček
- Slouží pro uskladnění a přenos POUZE zcela vychladlého pečiva
- Výrobce nedoporučuje krájet přímo na podnose, pokud  nekrájíte plastovým nožíkem 

Americká značka Nordic Ware začala svou historii psát v roce 1946, kdy firmu založili metalurgický inženýr se švédskými kořeny, David Dalquist, společně se svou manželkou Dorothy. Do povědomí zákazníků se však firma dostala až roku 1950, kdy Davida navštívila skupina hospodyněk a požádala ho o vytvoření klasické bábovkové formy, kterou znali ze svých evropských domovin. David jejich přání vyslyšel a vytvořil světově známé Bundt, což je patentově chráněné označení bábovkových pečících forem. Další zvrat přišel v roce 1966. V americkém Houstonu se konala prestižní soutěž v pečení (Pillsbury Bake-Off), kde soutěžící Ella Helfrich obsadila 2. místo s formou Nordic Ware s otvorem uprostřed a upekla dnes už ikonický recept Fudge Tunel, který zaručil slávu nejen jí ale hlavně značce Nordic Ware, která se doslova přes noc stala hitem.

Dnes má formu Nordic Ware téměř 70 miliónů domácností, a toto číslo stále roste. Společnost sídlí v Minneapolis ve státě Minnesota, kde má rovněž své vývojové centrum. Značka Nordic Ware totiž neustále obměňuje svůj prodejní sortiment o nové tvary a sezonní formy. Když je forma navržena, vytiskne se nejprve 3D model a pak se teprve začíná s výrobou. Vše od vzniku až po expedici výrobku na jednom místě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny