Sigg Gemstone termoska 500 ml, obsidian, 8735.40

Kód: 8735.40
Značka: SIGG
662 Kč
Skladem - do 7 dní (>4 ks)
Možnost gravírování ?
Možnosti doručení

Nerezová termoska s černým matným povrchem Sigg Gemstone Obsidian z kvalitní dvouplášťové nerezové oceli o objemu 500 ml. Díky vakuové izolaci udrží váš nápoj horký nebo studený po celé hodiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sigg Gemstone termoska 500 ml, obsidian

Pěší turistika, jízda na horském kole, kanoistika..bez ohledu na váš oblíbený sport bude termoska Gemstone od Sigg parťákem, na kterého je spolehnutí. Díky dvouplášťové nerezové oceli, vakuum mezi plášti podporuje termoizolační vlastnosti a udrží obsah termosky teplý, nebo vychlazený po dobu mnoha hodin - to není vychloubání, spíše upozornění. Až z ní budete pít horký čaj, neopařte se, zůstane opravdu horký až 18 hodin! Vrchní kryt uzávěru můžete používat i jako hrnek pro ještě pohodlnější pití. Nerezová termoska s matným povrchem v černé, obsidiánové barvě má nadčasový design. 

Termosky Gemstone jsou vyráběny speciální technologií zpracování nerezové oceli, díky které je hrnek až o 30% lehčí, moderní způsob výroby umožňuje i zmenšit mezeru mezi plášti oceli, takže vnitřní objem dvouplášťové termosky je skoro stejně velký, jako u jednoplášťové. Vnitřní části dvouplášťové termosky jsou poměděné pro ještě lepší tepelnou izolaci. Embosované linie podporují strukturální pevnost vnějšího pláště a zároveň usnadňují držení termosky.

- Kvalitní nerezová ocel 18/8
- Neobsahuje BPA 
- Není vhodné do myčky nádobí

Rozměry: 6,8 x výška 23,8 cm
Objem: 500 ml
- Hmotnost: 288 g

DVOUPLÁŠŤOVÁ NEREZOVÁ OCEL 18/8
Stejně jako všechny ostatní výrobky Sigg s dvojitou izolací jsou i termosky z kolekce Gemstone vyrobené z vakuově izolované dvojité stěny potažené mědí, která zaručuje tu nejlepší izolaci, jakou lze u izolovaných termosek získat.

DRÁŽKY PRO LEPŠÍ STABILITU
Reliéfní linie zvyšují strukturální pevnost termosek, takže již tak pevné vnější stěny jsou ještě odolnější proti deformaci. 

SIGG - originální a nejlepší láhve ze Švýcarska
Historie společnosti SIGG začíná již v roce 1908, kdy Ferdinand Sigg, odborník na zpracování kovů, se po letech učení a cestování vrátil zpět do Švýcarska. Spolu se svým přítelem následně zakládá v Bielu vlastní výrobu hliníkových produktů. Již rok po zahájení výroby zaznamenávají velký úspěch. Společnost SIGG od samého počátku prodává širokou nabídku pánví, hrnců, příborů a výrobků pro domácnost. Postupem času rozšířila svůj sortiment až na 10 000 výrobků! Láhev SIGG se do nabídky společnosti dostala zcela náhodou a to když při výrobě hrnců a pánví zůstávalo velké množství hliníku jako odpad. Během válečných let, kdy byly tyto zdroje surovin velmi vzácné, se usilovně hledalo jejich nové smysluplné využití: SIGG vyvíjí láhev! Tvar láhve se postupně vyvýjel až do dnešní podoby, kdy je SIGG světovou jedničkou na trhu ve více jak 40 zemích v segmentu s hliníkovými lahvemi. Pořiďte si i vy kvalitní švýcarskou láhev na pití od společnosti s více jak 100 letou tradicí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Termosky
barva: černá
materiál: nerezová ocel
objem: 0,5 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

SIGG_logo_jpg

SIGG

DOKONALOST OD ROKU 1908
Příběh společnosti SIGG začíná v roce 1908: Ferdinand Sigg, odborník na zpracování kovů, se po letech učení a cestování vrací do Švýcarska. Spolu se svým přítelem Xaverem Küngem, v přesvědčení, že hliník je materiálem budoucnosti, zakládají vlastní výrobu hliníkových produktů. Postupem času se společnosti opakovaně dařilo dobývat nové trhy s novými nápady. Sortiment zahrnoval více než 10 000 výrobků! Láhev SIGG se do nabídky společnosti dostala zcela náhodou a to když při výrobě hrnců a pánví zůstávalo velké množství hliníku jako odpad. Během válečných let, kdy byly tyto zdroje surovin velmi vzácné, se usilovně hledalo jejich nové smysluplné využití: SIGG vyvíjí láhev!

KVALITA A BEZPEČNOST
Manuální kontrola kvality zajišťuje, že veškeré láhve SIGG opouštějící výrobní linku jsou v perfektním stavu. Veškeré výrobky navíc procházejí přísným testováním, které potvrzuje nepřítomnost chemických látek, jako jsou látky napodobující estrogen, BPA a ftaláty.  Protože společnost SIGG klade nejvyšší nároky na design a kvalitu, je každý výrobek před uvedením na trh testován v nezávislých laboratořích na dodržení všech norem a předpisů. Z tohoto důvodu může cesta výrobku od prvního nápadu k prvnímu prodeji trvat až 18 měsíců.

UMĚNÍ HYDRATACE 
Dlouhá tradice udržitelnosti ve společnosti SIGG sahá až k výrobě první hliníkové láhve a pokračuje dodnes inovativními ekologickými výrobky a projekty. Udržitelnost je nepřetržitý proces, který vyžaduje neustálý pohyb, odhodlání a pokrok. V SIGG myslí na lepší zítřky, vyvíjí výrobky a podporují projekty, které vedou k udržitelnosti.

Švýcarská značka SIGG se stala světovou jedničkou na trhu ve více jak 40 zemích v segmentu s hliníkovými lahvemi. Pořiďte si i vy kvalitní švýcarskou láhev na pití od společnosti s více jak 100 letou tradicí!


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny