Sigg Viva One dětská láhev na pití 500 ml, aqua, 8631.40

Kód: 8631.40
Značka: SIGG
355 Kč
Skladem - do 7 dní (>4 ks)
Možnost gravírování ?
Možnosti doručení
Dětská láhev na pití o objemu 500 ml od švýcarské značky Sigg se širokým hrdlem pro snadné plnění i čištění. Odklopné víčko chrání náustek před nečistotami. Důmyslná pojistka zabrání nechtěnému otevření víčka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sigg Viva One dětská láhev na pití 500 ml, aqua

Láhve Viva One jsou určeny pro aktivní trávení času kdekoli, nejen doma! Vždy se můžete podívat, kolik jste již vypili. A díky inovativnímu uzávěru ONE je láhev také mimořádně praktická: přenášení, otevírání, pití a uzavírání - to vše pohodlně jednou rukou! Vysoce kvalitní, recyklovatelná láhev na pití je vyrobena z transparentního polypropylenu. Tento materiál nepohlcuje pachy ani skvrny, takže si vždy vychutnáte dokonale čerstvý nápoj. Veškeré materiály jsou 100% recyklovatelné a neobsahují škodlivé chemické látky, jako jsou BPA a ftaláty - pro bezpečnější požitek z pití.

- 100% nepropustnost
- Inovativní uzávěr: snadné otevírání tlačítkem jednou rukou
- Materiál: polypropylen
- Vhodné i na sycené nápoje
- Neobsahuje BPA a ftaláty
- Vhodné do myčky nádobí

Rozměry: 7,3 x výška 21,2 cm
Objem: 500 ml
- Hmotnost: 128 g

VAŠE ALTERNATIVA K JEDNORÁZOVÝM LAHVÍM
Pokud hledáte dokonalou alternativu k jednorázovým lahvím na pití, rozhodování už není nijak složité: Viva One s praktickým širokým hrdlem. Lahve jsou k dispozici v různých barevných provedeních. Jsou hravé, stylové a dobře se drží v ruce.

POHODLNÉ PITÍ
Inovativní a bezpečný uzávěr ONE top umožňuje snadné přenášení, otevírání, pití, zavírání a zajištění láhve Viva One pouze jednou rukou. Díky hygienickému a praktickému uzávěru je tato láhev zaručeně nepropustná, a to i v případě sycených nápojů a při držení dnem vzhůru.

SNADNÉ NALÉVANÍ A ČIŠTĚNÍ
Hrdlo láhve je široké, takže je mnohem snazší do ní přidat kostky ledu nebo oblíbené ovoce. Zajišťuje také snadné čištění. 

SIGG - originální a nejlepší láhve ze Švýcarska
Historie společnosti SIGG začíná již v roce 1908, kdy Ferdinand Sigg, odborník na zpracování kovů, se po letech učení a cestování vrátil zpět do Švýcarska. Spolu se svým přítelem následně zakládá v Bielu vlastní výrobu hliníkových produktů. Již rok po zahájení výroby zaznamenávají velký úspěch. Společnost SIGG od samého počátku prodává širokou nabídku pánví, hrnců, příborů a výrobků pro domácnost. Postupem času rozšířila svůj sortiment až na 10 000 výrobků! Láhev SIGG se do nabídky společnosti dostala zcela náhodou a to když při výrobě hrnců a pánví zůstávalo velké množství hliníku jako odpad. Během válečných let, kdy byly tyto zdroje surovin velmi vzácné, se usilovně hledalo jejich nové smysluplné využití: SIGG vyvíjí láhev! Tvar láhve se postupně vyvýjel až do dnešní podoby, kdy je SIGG světovou jedničkou na trhu ve více jak 40 zemích v segmentu s hliníkovými lahvemi. Pořiďte si i vy kvalitní švýcarskou láhev na pití od společnosti s více jak 100 letou tradicí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské lahve
barva: modrá
materiál: polypropylén
objem: 0,5 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

SIGG_logo_jpg

SIGG

DOKONALOST OD ROKU 1908
Příběh společnosti SIGG začíná v roce 1908: Ferdinand Sigg, odborník na zpracování kovů, se po letech učení a cestování vrací do Švýcarska. Spolu se svým přítelem Xaverem Küngem, v přesvědčení, že hliník je materiálem budoucnosti, zakládají vlastní výrobu hliníkových produktů. Postupem času se společnosti opakovaně dařilo dobývat nové trhy s novými nápady. Sortiment zahrnoval více než 10 000 výrobků! Láhev SIGG se do nabídky společnosti dostala zcela náhodou a to když při výrobě hrnců a pánví zůstávalo velké množství hliníku jako odpad. Během válečných let, kdy byly tyto zdroje surovin velmi vzácné, se usilovně hledalo jejich nové smysluplné využití: SIGG vyvíjí láhev!

KVALITA A BEZPEČNOST
Manuální kontrola kvality zajišťuje, že veškeré láhve SIGG opouštějící výrobní linku jsou v perfektním stavu. Veškeré výrobky navíc procházejí přísným testováním, které potvrzuje nepřítomnost chemických látek, jako jsou látky napodobující estrogen, BPA a ftaláty.  Protože společnost SIGG klade nejvyšší nároky na design a kvalitu, je každý výrobek před uvedením na trh testován v nezávislých laboratořích na dodržení všech norem a předpisů. Z tohoto důvodu může cesta výrobku od prvního nápadu k prvnímu prodeji trvat až 18 měsíců.

UMĚNÍ HYDRATACE 
Dlouhá tradice udržitelnosti ve společnosti SIGG sahá až k výrobě první hliníkové láhve a pokračuje dodnes inovativními ekologickými výrobky a projekty. Udržitelnost je nepřetržitý proces, který vyžaduje neustálý pohyb, odhodlání a pokrok. V SIGG myslí na lepší zítřky, vyvíjí výrobky a podporují projekty, které vedou k udržitelnosti.

Švýcarská značka SIGG se stala světovou jedničkou na trhu ve více jak 40 zemích v segmentu s hliníkovými lahvemi. Pořiďte si i vy kvalitní švýcarskou láhev na pití od společnosti s více jak 100 letou tradicí!


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny