Sigg Original láhev na pití 750 ml, copper, 8744.00

Kód: 8744.00
Značka: SIGG
527 Kč
Skladem - do 7 dní (>4 ks)
Možnost gravírování ?
Možnosti doručení
Sigg hliníková lahev na vodu Original o objemu 750 ml se širším hrdlem pro pohodlnější pití. Šroubovací uzávěr s madlem pro snadné nošení. Klasika, která nikdy nevyjde z módy!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sigg Original láhev na pití 750 ml, copper

Láhev Original je důkazem toho, že klasika nikdy nevyjde z módy. Inspirován svými archivy Sigg vylepšil a znovu vydal láhev, která vše začala. Nepropustné víčko je vylepšením ikonického designu z 30. let minulého století a je vybaveno rukojetí, která umožňuje snadné přenášení. Každá láhev je vyrobena z jediného kusu vysoce kvalitního 100% recyklovaného hliníku a neobsahuje žádné škodlivé chemické látky, jako jsou BPA nebo ftaláty. Vnitřní povrch je upraven speciální patentovanou technologií EcoCare, která je zdravotně a hygienicky nezávadná, neabsorbuje žádné pachy ani chutě a při promáčknutí lahve se flexibilně přizpůsobí novému tvaru, neoloupe se. Tato stylová láhev je vhodná pro sycené i nesycené nápoje. Objevte dokonalou kombinaci půvabu a funkčního designu s lahví Sigg Original. Používáním lahví Sigg snižujete svou ekologickou stopu - chráníte životní prostředí.

- 100% nepropustnost
- Jednoduchý šroubovací uzávěr, za který se láhev jednoduše přenáší
- 100% recyklovaný hliník
- Extrémně lehká
- Neobsahuje BPA 
- Není vhodné do myčky nádobí

Rozměry: 7,1 x výška 24,1 cm
Objem: 750 ml
- Hmotnost: 146 g

ÚCTA K PŘÍRODĚ
Láhev Original se dodnes vyrábí ve Švýcarsku v závodě ve Frauenfeldu. Design byl v průběhu let zdokonalován a vylepšován až do nynější podoby, kdy je láhev vyrobena z jediného kusu 100% recyklovaného hliníku a získala certifikát klimaticky neutrálního produktu. Švýcarská kultura měla vždy úctu k přírodním divům našeho světa, což se odráží pečlivě promyšlených výrobních postupech značky Sigg. Standardním postupem je, že každá láhev prochází přísnou kontrolou kvality, aby bylo zajištěno, že výrobní linku opustí v perfektním stavu.

TRADICE POKRAČUJE
Láhev Original osvěžuje zákazníky již desítky let, a to jak ve Švýcarsku, tak po celém světě. Díky tomu, že v Sigg ctí osvědčený design a chytře upravují výrobu tak, aby zachovali náš ekosystém, je příběh láhve Original teprve na svém začátku. Přidejte si jednu do své sbírky ještě dnes a objevte přitažlivost této nadčasové klasiky na vlastní kůži.

VNITŘNÍ OCHRANNÁ VRSTVA, HLINÍKU SE BÁT NEMUSÍTE
Vnitřní vrstva EcoCare - velmi tenká vrstva polymeru (40 mikronů) je nanesená na celý vnitřní povrch láhve v podobě jemného prášku. Ten je následně vypálen při teplotě 200°C, tím se neoddělitelně spojí s tělem láhve. Díky této vrstvě nápoj nepřijde do kontaktu s hliníkem - nemusíte se tedy obávat nežádoucí metalické pachutě. Vrstva je inertní, nepřejímá žádné pachy ani chutě a usnadňuje čištění lahve. Neobsahuje žádné ftaláty, BFA, BPA ani organická rozpouštědla. Splňuje všechny hygienické normy pro přímý styk s potravinami dle předpisů EU a FDA.

SIGG - originální a nejlepší láhve ze Švýcarska
Historie společnosti SIGG začíná již v roce 1908, kdy Ferdinand Sigg, odborník na zpracování kovů, se po letech učení a cestování vrátil zpět do Švýcarska. Spolu se svým přítelem následně zakládá v Bielu vlastní výrobu hliníkových produktů. Již rok po zahájení výroby zaznamenávají velký úspěch. Společnost SIGG od samého počátku prodává širokou nabídku pánví, hrnců, příborů a výrobků pro domácnost. Postupem času rozšířila svůj sortiment až na 10 000 výrobků! Láhev SIGG se do nabídky společnosti dostala zcela náhodou a to když při výrobě hrnců a pánví zůstávalo velké množství hliníku jako odpad. Během válečných let, kdy byly tyto zdroje surovin velmi vzácné, se usilovně hledalo jejich nové smysluplné využití: SIGG vyvíjí láhev! Tvar láhve se postupně vyvýjel až do dnešní podoby, kdy je SIGG světovou jedničkou na trhu ve více jak 40 zemích v segmentu s hliníkovými lahvemi. Pořiďte si i vy kvalitní švýcarskou láhev na pití od společnosti s více jak 100 letou tradicí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahve na pití
barva: měděná
materiál: hliník
objem: 0,75 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

SIGG_logo_jpg

SIGG

DOKONALOST OD ROKU 1908
Příběh společnosti SIGG začíná v roce 1908: Ferdinand Sigg, odborník na zpracování kovů, se po letech učení a cestování vrací do Švýcarska. Spolu se svým přítelem Xaverem Küngem, v přesvědčení, že hliník je materiálem budoucnosti, zakládají vlastní výrobu hliníkových produktů. Postupem času se společnosti opakovaně dařilo dobývat nové trhy s novými nápady. Sortiment zahrnoval více než 10 000 výrobků! Láhev SIGG se do nabídky společnosti dostala zcela náhodou a to když při výrobě hrnců a pánví zůstávalo velké množství hliníku jako odpad. Během válečných let, kdy byly tyto zdroje surovin velmi vzácné, se usilovně hledalo jejich nové smysluplné využití: SIGG vyvíjí láhev!

KVALITA A BEZPEČNOST
Manuální kontrola kvality zajišťuje, že veškeré láhve SIGG opouštějící výrobní linku jsou v perfektním stavu. Veškeré výrobky navíc procházejí přísným testováním, které potvrzuje nepřítomnost chemických látek, jako jsou látky napodobující estrogen, BPA a ftaláty.  Protože společnost SIGG klade nejvyšší nároky na design a kvalitu, je každý výrobek před uvedením na trh testován v nezávislých laboratořích na dodržení všech norem a předpisů. Z tohoto důvodu může cesta výrobku od prvního nápadu k prvnímu prodeji trvat až 18 měsíců.

UMĚNÍ HYDRATACE 
Dlouhá tradice udržitelnosti ve společnosti SIGG sahá až k výrobě první hliníkové láhve a pokračuje dodnes inovativními ekologickými výrobky a projekty. Udržitelnost je nepřetržitý proces, který vyžaduje neustálý pohyb, odhodlání a pokrok. V SIGG myslí na lepší zítřky, vyvíjí výrobky a podporují projekty, které vedou k udržitelnosti.

Švýcarská značka SIGG se stala světovou jedničkou na trhu ve více jak 40 zemích v segmentu s hliníkovými lahvemi. Pořiďte si i vy kvalitní švýcarskou láhev na pití od společnosti s více jak 100 letou tradicí!


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny