Sigg Shield Therm One dětská termoláhev na pití 500 ml, pompiers, 6022.80

Kód: 6022.80
Novinka
Značka: SIGG
767 Kč
Skladem - do 7 dní (>4 ks)
Možnost gravírování ?
Možnosti doručení
Dětská láhev na pití o objemu 500 ml od švýcarské značky Sigg je vyrobená z nerezové oceli 18/8. Má extra široké hrdlo, takže se snadno plní i čistí. Oklopné víčko chrání náustek před nečistotami. Důmyslná pojistka zabrání nechtěnému otevření víčka. Láhev je vhodná i na sycené nápoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sigg Shield Therm One dětská termoláhev na pití 500 ml, pompiers

Seznamte se s nejúžasnější dětskou lahví! Dětská láhev Shield Therm One se snadno otevírá a zavírá stisknutním tlačítka na víčku a zároveň je dostatečně odolná, aby vydržela i pád, aniž by vytekla. Její tělo vyrobené z vakuově izolované dvojité stěny potažené mědí udrží oblíbené nápoje vašeho dítěte studené po neuvěřitelných 36 hodin (při objemu 500 ml). O moc chladnější už to nebude. Je samozřejmé, že díky svým izolačním vlastnostem je ideální i pro horké nápoje, které udrží teplé po dobu 5 hodin při objemu 500 ml. Pro děti může vzhled znamenat vše, proto se v Sigg postarali o širokou nabídku půvabných a barevných provedení. Dětská láhev Shield Therm One je vyrobená z 90% recyklované nerezové oceli a je tak etickou alternativou k jednorázovým plastovým láhvím. A stejně jako všechny láhve Sigg neobsahuje žádné ftaláty, BFA, BPA ani organická rozpouštědla. Splňuje všechny hygienické normy pro přímý styk s potravinami dle předpisů EU a FDA. Díky této láhvi bude mít vaše dítě vždy po ruce studený nebo, pokud si to přát, horký nápoj.

- Závit na vnitřní straně víčka pro pohodlné pití
- Kvalitní nerezová ocel 18/8
- Vhodné i na sycené nápoje
- Neobsahuje BPA 
- Vhodné do myčky nádobí

Rozměry: 7,3 x výška 22 cm
Objem: 500 ml
- Hmotnost: 243 g

5 HODIN HORKÉ A 36 HODIN STUDENÉ
Tato láhev s dvojitou izolací udrží nápoje studené po dobu 36 hodin a horké po dobu 5 hodin. Díky vakuové izolaci láhev nebude kondenzovat, pokud ji použijete na studené nápoje.

KVALITNÍ NEREZOVÁ OCEL
Tato láhev byla vyrobena z kvalitní nerezové oceli 18/8, z 90% recyklované a je tak skvělou ekologickou alternativou k jednorázovým plastovým lahvím.

SNADNÉ NALÉVANÍ A ČIŠTĚNÍ
Hrdlo láhve je široké, takže je mnohem snazší přidat do láhve kostky ledu nebo oblíbené ovoce. Zajišťuje také snadné čištění. 

SIGG - originální a nejlepší láhve ze Švýcarska
Historie společnosti SIGG začíná již v roce 1908, kdy Ferdinand Sigg, odborník na zpracování kovů, se po letech učení a cestování vrátil zpět do Švýcarska. Spolu se svým přítelem následně zakládá v Bielu vlastní výrobu hliníkových produktů. Již rok po zahájení výroby zaznamenávají velký úspěch. Společnost SIGG od samého počátku prodává širokou nabídku pánví, hrnců, příborů a výrobků pro domácnost. Postupem času rozšířila svůj sortiment až na 10 000 výrobků! Láhev SIGG se do nabídky společnosti dostala zcela náhodou a to když při výrobě hrnců a pánví zůstávalo velké množství hliníku jako odpad. Během válečných let, kdy byly tyto zdroje surovin velmi vzácné, se usilovně hledalo jejich nové smysluplné využití: SIGG vyvíjí láhev! Tvar láhve se postupně vyvýjel až do dnešní podoby, kdy je SIGG světovou jedničkou na trhu ve více jak 40 zemích v segmentu s hliníkovými lahvemi. Pořiďte si i vy kvalitní švýcarskou láhev na pití od společnosti s více jak 100 letou tradicí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské lahve
barva: modrá
materiál: nerezová ocel
objem: 0,5 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

SIGG_logo_jpg

SIGG

DOKONALOST OD ROKU 1908
Příběh společnosti SIGG začíná v roce 1908: Ferdinand Sigg, odborník na zpracování kovů, se po letech učení a cestování vrací do Švýcarska. Spolu se svým přítelem Xaverem Küngem, v přesvědčení, že hliník je materiálem budoucnosti, zakládají vlastní výrobu hliníkových produktů. Postupem času se společnosti opakovaně dařilo dobývat nové trhy s novými nápady. Sortiment zahrnoval více než 10 000 výrobků! Láhev SIGG se do nabídky společnosti dostala zcela náhodou a to když při výrobě hrnců a pánví zůstávalo velké množství hliníku jako odpad. Během válečných let, kdy byly tyto zdroje surovin velmi vzácné, se usilovně hledalo jejich nové smysluplné využití: SIGG vyvíjí láhev!

KVALITA A BEZPEČNOST
Manuální kontrola kvality zajišťuje, že veškeré láhve SIGG opouštějící výrobní linku jsou v perfektním stavu. Veškeré výrobky navíc procházejí přísným testováním, které potvrzuje nepřítomnost chemických látek, jako jsou látky napodobující estrogen, BPA a ftaláty.  Protože společnost SIGG klade nejvyšší nároky na design a kvalitu, je každý výrobek před uvedením na trh testován v nezávislých laboratořích na dodržení všech norem a předpisů. Z tohoto důvodu může cesta výrobku od prvního nápadu k prvnímu prodeji trvat až 18 měsíců.

UMĚNÍ HYDRATACE 
Dlouhá tradice udržitelnosti ve společnosti SIGG sahá až k výrobě první hliníkové láhve a pokračuje dodnes inovativními ekologickými výrobky a projekty. Udržitelnost je nepřetržitý proces, který vyžaduje neustálý pohyb, odhodlání a pokrok. V SIGG myslí na lepší zítřky, vyvíjí výrobky a podporují projekty, které vedou k udržitelnosti.

Švýcarská značka SIGG se stala světovou jedničkou na trhu ve více jak 40 zemích v segmentu s hliníkovými lahvemi. Pořiďte si i vy kvalitní švýcarskou láhev na pití od společnosti s více jak 100 letou tradicí!


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny