Z důvodu dovolené všechny nové objednávky vyřídíme příští týden, od středy 17. července 2024. Děkujeme 

Sigg Total Clear One MyPlanet láhev na pití 750 ml, green, 8951.20

Kód: 8951.20
Novinka
Značka: SIGG
468 Kč
Skladem - do 7 dní (>4 ks)
Možnosti doručení
Láhev na pití o objemu 750 ml od švýcarské značky Sigg s inovativním uzávěrem, díky kterému láhev snadno otevřete jednou rukou pouhým stisknutím tlačítka. Láhev je vhodná i na sycené nápoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sigg Total Clear One MyPlanet láhev na pití 750 ml, green

Láhev na pití Total Clear One MyPlanet je tu pro vás. Je k dispozici o objemu 500 ml a 750 ml a nabízí působivou průzračnost odolnou proti poškrábání a inovativní uzávěr ONE díky kterému láhev snadno otevřete jednou rukou pouhým stisknutím tlačítka. V průběhu výrobního procesu Sigg zaručuje, že plast ve výši 50% hmotnosti láhve je recyklován ve formě nového spotřebního zboží. Krok za krokem se v Sigg přibližují k recyklační dokonalosti s Tritan™ Renew, novou technologií, která je založena na molekulární, nikoli mechanické recyklaci a díky níž se plast otáčí dokola, místo toho, aby se dostal do slepé uličky. Dochází tím ke snížení jednorázového odpadu a emisí skleníkových plynů. Je to investice do udržitelné budoucnosti díky menší uhlíkové stopě.

- Extrémně lehká
- Inovativní uzávěr: snadné otevírání tlačítkem jednou rukou
- Sítko je součástí balení
- Materiál: Tritan Renew
- Vhodné i na sycené nápoje
- Neobsahuje BPA 
- Vhodné do myčky nádobí

Rozměry: 7,2 x výška 29,7 cm
Objem: 750 ml
- Hmotnost: 164 g

UDRŽITELNOST NA CESTĚ
Ultramoderní lahve na cesty jsou průhledné jako sklo, ale nezničitelné a mnohem lehčí - a nyní ještě udržitelnější! Kolekce Total Clear One byla přetvořeva na Total Clear One MyPlanet, která se zaměřuje na transparentnost, a to jak ve svém vizuálním designu, tak i v závazku společnosti Sigg k udržitelnosti.

KOLOBĚH NAMÍSTO STAGNACE
Vypadá to jako PET, ale není. Tritan je odolná alternativa PET - stejně lehká a průhledná, ale odolnější, vhodnější do myčky a s delší životností. Zní to dobře, funguje ještě lépe. Tritan Renew od společnosti Eastman přináší revoluci v recyklaci plastů. Molekulární recyklační technologie rozkládá plastový odpad na základní chemické stavební prvky, což umožňuje nekonečný recyklační cyklus. To znamená méně plastového odpadu, nižší emise skleníkových plynů a menší uhlíkovou stopu.

NEZAPOMEŇTE NA KOMPENZACI
Láhev Total Clear One MyPlanet zůstává věrná materiálu bez BPA a toxinů, ale nahrazuje 50% své hmotnosti použitím materiálu Tritan Renew. S každou vyrobenou lahví v Sigg zajišťují, že množství plastu odpovídající 50% hmotnosti láhve je shromážděno a molekulárně recyklováno do nových spotřebitelských výrobků. 

ABSTRAKTNÍ LINIE PRO SKUTEČNÝ POKROK
Molekulární recyklace se vizuálně odráží v designu láhve. Čím menší je zrno plastu, tím je láhev vizuálně detailnější. Syté barvy na průhledném pozadí upoutají pozornost, aniž by překážely - vždy budete vědět, kolik tekutiny se v láhvi nachází. Díky tomu je láhev Total Clear One MyPlanet nepostradatelným doplňkem pro každého, kdo chce udělat něco dobrého pro sebe a životní prostředí.

SIGG - originální a nejlepší láhve ze Švýcarska
Historie společnosti SIGG začíná již v roce 1908, kdy Ferdinand Sigg, odborník na zpracování kovů, se po letech učení a cestování vrátil zpět do Švýcarska. Spolu se svým přítelem následně zakládá v Bielu vlastní výrobu hliníkových produktů. Již rok po zahájení výroby zaznamenávají velký úspěch. Společnost SIGG od samého počátku prodává širokou nabídku pánví, hrnců, příborů a výrobků pro domácnost. Postupem času rozšířila svůj sortiment až na 10 000 výrobků! Láhev SIGG se do nabídky společnosti dostala zcela náhodou a to když při výrobě hrnců a pánví zůstávalo velké množství hliníku jako odpad. Během válečných let, kdy byly tyto zdroje surovin velmi vzácné, se usilovně hledalo jejich nové smysluplné využití: SIGG vyvíjí láhev! Tvar láhve se postupně vyvýjel až do dnešní podoby, kdy je SIGG světovou jedničkou na trhu ve více jak 40 zemích v segmentu s hliníkovými lahvemi. Pořiďte si i vy kvalitní švýcarskou láhev na pití od společnosti s více jak 100 letou tradicí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahve na pití
barva: zelená
materiál: tritan
objem: 0,75 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

SIGG_logo_jpg

SIGG

DOKONALOST OD ROKU 1908
Příběh společnosti SIGG začíná v roce 1908: Ferdinand Sigg, odborník na zpracování kovů, se po letech učení a cestování vrací do Švýcarska. Spolu se svým přítelem Xaverem Küngem, v přesvědčení, že hliník je materiálem budoucnosti, zakládají vlastní výrobu hliníkových produktů. Postupem času se společnosti opakovaně dařilo dobývat nové trhy s novými nápady. Sortiment zahrnoval více než 10 000 výrobků! Láhev SIGG se do nabídky společnosti dostala zcela náhodou a to když při výrobě hrnců a pánví zůstávalo velké množství hliníku jako odpad. Během válečných let, kdy byly tyto zdroje surovin velmi vzácné, se usilovně hledalo jejich nové smysluplné využití: SIGG vyvíjí láhev!

KVALITA A BEZPEČNOST
Manuální kontrola kvality zajišťuje, že veškeré láhve SIGG opouštějící výrobní linku jsou v perfektním stavu. Veškeré výrobky navíc procházejí přísným testováním, které potvrzuje nepřítomnost chemických látek, jako jsou látky napodobující estrogen, BPA a ftaláty.  Protože společnost SIGG klade nejvyšší nároky na design a kvalitu, je každý výrobek před uvedením na trh testován v nezávislých laboratořích na dodržení všech norem a předpisů. Z tohoto důvodu může cesta výrobku od prvního nápadu k prvnímu prodeji trvat až 18 měsíců.

UMĚNÍ HYDRATACE 
Dlouhá tradice udržitelnosti ve společnosti SIGG sahá až k výrobě první hliníkové láhve a pokračuje dodnes inovativními ekologickými výrobky a projekty. Udržitelnost je nepřetržitý proces, který vyžaduje neustálý pohyb, odhodlání a pokrok. V SIGG myslí na lepší zítřky, vyvíjí výrobky a podporují projekty, které vedou k udržitelnosti.

Švýcarská značka SIGG se stala světovou jedničkou na trhu ve více jak 40 zemích v segmentu s hliníkovými lahvemi. Pořiďte si i vy kvalitní švýcarskou láhev na pití od společnosti s více jak 100 letou tradicí!


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny