Sleva 500Kč na STAUB

titulka_staub-sleva

 

Úžasná letní sleva na hrnce a pánve značky Staub. Stačí, když během nákupu použijete v košíku slevový kupón STAUB00. Sleva ve výši 500Kč Vám bude ihned automaticky odečtena. Seznam  produktů značky Staub spadajících do této akce naleznete v kategorii Sleva%. Akce trvá do 31.7.2018 nebo do vyprodání zásob.

Hrnce Staub: Dostaňte vaše kulinářská dobrodružství na nejvyšší level!

Francouzský výrobce kuchyňského nádobí Staub se může pochlubit skvělou pověstí v oblasti špičkové gastronomie. Litinové hrnce Staub mají v oblibě ti nejlepší šéfkuchaři. Denně je používají, a nedají na ně ani v nejmenším dopustit. Jedná se totiž o jakési Ferrari kulinářského světa...

 

Většina z nás tráví přípravou pokrmů alespoň několik hodin týdně, ať už z nutnosti, či pro potěšení. Kvalitní kuchyňské nádobí se proto bezpochyby vyplatí v každé domácnosti. Nejen, že mají hrnce Staub zcela nezaměnitelný design, díky němuž se dají s noblesou použít jak při přípravě pokrmů, tak i při následném servírování. Tajemství jejich popularity tkví především v jejich perfektní funkčnosti. Hrnce Staub disponují jedinečnými vlastnostmi, které umožňují naprosto unikátní komfort při vaření, a hlavně ty nejlepší výsledky v podobě lahodného pokrmu na vašem talíři. V čem konkrétně tedy tyto hrnce předčí konkurenční produkty?

 

Hrnce Staub se vyznačují naprosto excelentní tepelnou vodivostí. Patentovaná poklice se speciálními hroty umožňuje plynulý proces pomalého vaření. Funkce automatického podlévání zajistí optimální šťavnatost připravovaného pokrmu. Smaltovaná litina, ze které jsou hrnce Staub vyráběny, je vysoce odolná, takže je garantována skutečně dlouhá trvanlivost, což je zásadní rozdíl oproti jiným hrncům za nižší pořizovací cenu, které po pár letech většinou letí poškrábané a oprýskané do koše. A navíc: u mnoha jiných, levnějších alternativ je často diskutabilní zdravotní nezávadnost produktu. U hrnců Staub máte jistotu, že se při přípravě pokrmů nevylučují z materiálu žádné škodliviny do jídla.

 

Hrnce značky Staub lze pochopitelně použít na všechny typy sporáků a umývat je v myčce na nádobí. Každý kus je originál, neboť hrnce Staub jsou odlévány do speciální jednorázové pískové formy. Sečteno a podtrženo: Tyto hrnce usnadní vaření začátečníkovi, a pokud se řadíte mezi ty, kteří vaří spíše z nutnosti, je dost dobře možné, že se vám poprvé v životě díky Staubu vaření zalíbí. Je-li vaření naopak vaší velkou vášní již nyní, díky hrncům Staub budete naprosto ve svém živlu.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny