Barevný termohrnek Isosteel Colorline

Podzim už o sobě opravdu dává znát, a to nejen krásným zbarvením listů na stromech a keřích, ale především teplotami, které pomalu, ale jistě klesají směrem dolů. A tak nastává období teplých nápojů, kterých každý z nás má rád vždy po ruce, ať už je to Váš oblíbený druh čaje či kávy. My pro Vás máme zaručený stylový doplněk pro podzim a zimu – kvalitní TERMOHRNEK, světoznámé značky Isosteel.
Tyto stylové, designově pěkné hrnky jsou vyráběny z kvalitní dvouplášťové oceli. Pěnou vyplněná dutina mezi plášti pro zesílený izolační účinek je součástí většiny z řady termohrnků Isosteel. Díky tomu si tak Váš čaj či káva udrží teplotu, která Vás zahřeje nejen na těle.

isosteel-barevny-termohrnek

Mít u sebe termohrnek se v posledních letech nestalo jen praktickou součástí některých lidí. Ale můžeme mluvit o módním trendu posledních let. A tak i Vy můžete být styloví, můžete vybírat nejen z různé řady barev a velikostí, ale také různá provedení tvaru a vzhledu. Isosteel termohrnky jsou některé doplněny o ouško pro jejich jednodušší nošení.
Některé jsou však bez, a tak když jej svíráte ve své dlani, může vás do ruky i jemně hřát, což je obzvláště ve studeném počasí opravdu příjemná záležitost. Mezi nejoblíbenější v našem e-shopu be-ready můžeme jednoznačně prohlásit barevné Isosteel hrnky, které jsou vyráběny v dvoubarevném provedení. A to stříbrná doplněna o černou, červenou či modrou barvu. Je to štíhlí a velmi dobře nositelný termohrnek. Možná proto se těší své oblibě.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny