Nové nože Gerber

Nyní můžete na www.be-ready.cz vybírat z novinkových nožů světoznámé značky Gerber. Výrobce outdoorového vybavení Gerber rozšířil svou nabídku kapesních nožů a my Vám je nyní představíme. V naší nabídce můžete nyní najít také nože:

Nůž Gerber BG Compact Fixed FE, Nůž Gerber Freescape Fixed, Nůž Gerber Freescape Fixed, Nůž Gerber StrongArm FE a různé jiné.

Každý z těchto nožů je kompaktní a nezničitelný, navržený jako nůž na přežití, který můžete mít stále při ruce, ať už se vydáte na dlouhou túru, nebo prostě jen do přírody za dobrodružstvím. Každý z těchto nožů má také odolnou rukojeť potaženou gumou, která zajistí komfortní a bezpečný úchop za všech klimatických podmínek.

Hledáte ideální nůž pro přípravu jídla během rodinného kempinku, grilování, stejně tak v kuchyni doma? Jednoznačně to může být nůž Gerber Freescape Fixed, který je díky své robustní full tang konstrukci vhodný pro použití jako plnohodnotný tábornický nůž, pro přípravu prutů na opékání, stavbu nouzového přístřešku, zkrátka zastane co je zrovna třeba.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny