Novinkové nářadí Gerber

Nově také v naší nabídce naleznete nové nářadí Gerber jako jsou nože, multitooly a jiné outdoorové nářadí.  Jednou z novinek a praktickým pomocníkem do Vašeho auta v případě nehody je také

Řezač pásů Gerber Strap Cutter - Nůž Strap Cutter na řezání nylonových popruhů a bezpečnostních pásů od firmy Gerber. Kvalitní zpracování a použité materiáli zaručují hladké, přesné a snadné řezání s pohodlným úchopem a ergonomickým držením. Gerber Strap Cutter je navržen tak, že nehrozí vám nebo vyproštované osobě žádné zranění nebo propíchnutí. Nůž je samozřejmě možné používat i k řezání nylonových a polyesterových popruhu při výrobě opasků, klíčenek, obojků, vodítek a dalších praktických nebo ozdobných doplňků.

Sekera Gerber Freescape Hatchet

Dalším z tipů v našich novinkách je Sekera Gerber Freescape Hatchet - Sekera Freescape Hatchet je nástroj, který raději sází na chytré řešení než hrubou sílu. Její hlava z velmi odolné kované oceli je designovaná takovým způsobem, aby při štípání dřeva kladla co nejmenší odpor. S menší námahou tak jistě odvedete víc práce než s běžným nářadím. Díky úsporně vyřešené krytce na ostří můžete sekeru bez obav převážet v batohu mezi zbytkem věcí. Přitom se nemusíte bát, že byste krytku ztratili – jakmile se pustíte do práce, schováte ji do dutého konce topůrka, abyste ji měli vždy po ruce. Gerber myslel i na to, že počasí často nebere ohled na práci, kterou je potřeba vykonat. Protiskluzový povrch rukojeti z nylonem vyztuženého sklolaminátu zajistí bezpečný a pohodlný úchop bez ohledu n to, zda prší nebo sněží. Samozřejmostí je minimalisticky zpracovaná plocha pro zatloukání, takže se při stavbě přístřešku obejdete od začátku do konce s jediným nástrojem. Příjemným bonusem je nízká hmotnost sekery a její zářivě zelené zpracování, takže už nemusíte mít obavu, že ji necháte po práci někde ležet nepovšimnutou.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny