Pár tipů pro Ježíška

Vánoce se nezadržitelně blíží a otázka výběru vhodných dárků pod vánoční stromeček začíná být stále aktuálnější. Sortiment e-shopu be-ready je plný kvalitních a překrásných drobností, které Vašim blízkým dozajista udělají velkou radost. Níže přinášíme tipy na dárky, jež budou ve vánoční nadílce obzvláště vynikat. Vyberte skvělé dárky pro Vaše nejmilejší již nyní!

PRO NI:

http://www.be-ready.cz/darkove-sety/mag-lite-solitaire-victorinox-swisscard-cervena.html

Miniaturní svítilna Led Lenser Solitaire s dosvitem do dvaceti metrů a multifunční novinka od Victorinoxu v podobě designově neodolatelné Swisscard, obojí v jasně červené barvě. Zabaleno v elegantní dárkové kazetě. Luxusní dárek!

PRO NĚJ:

http://www.be-ready.cz/darkove-sety/44061-darkova-sada-jimbeam-zippo.html

Zapalovač Zippo s povrchem z leštěného chromu, zdobený emblémem „Jim Beam“, a ocelová placatka se stejným symbolem. Funkční a designově bezchybné duo, zabalené v pěkné dárkové kazetě. Dárek, který potěší hned dvakrát…

PRO CELOU RODINU:

http://www.be-ready.cz/outdoor/isosteel/isosteel-konvice/isosteel-konvice-se-sklopnym-vickem-10l-va-9330k.html

Potěšte Vaše nejbližší praktickým dárkem, který oceníte během chladného zimního rána i tmavého mrazivého večera. Konvice Isosteel je vyrobena z ušlechtilé oceli a stane se užitečnou pomůckou i ozdobou ve Vaší kuchyni doma i na chalupě. Odteď už Vám žádný čaj nevychladne!

CENOVÝ HIT:

http://www.be-ready.cz/kapesni-lahve/98341-kapesni-ocelova-nerezova-lahev-s-korabem.html

Kdo říká, že kvůli pěknému dárku musíte sáhnout hlouběji do kapsy? Placatka s motivem starobylého korábu potěší zejména v okamžiku, kdy ji naplníte lahodným mokem a otevřete prokřehlí po zimní procházce.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny