Z důvodu dovolené všechny nové objednávky vyřídíme příští týden, od středy 17. července 2024. Děkujeme 

Přivítejte s námi jaro.

PECENI_CLANEK

Přivítejte s námi jaro.

Objevte jarní kolekci od Emile Henry, se kterou se Vaše pečení stane ještě radostnějším. Najdete v ní i dvě nové oblíbené barvy - žlutou Provence a modrou Calanque.

Barva Calanque získala své pojmenování podle Národního parku Calanque, což je přírodní rezervace v blízkosti Marseille, tedy jednoho z významných měst oblasti Provence. V Calanque se nachází množství podmořských jeskyní, menších či větších pláží chráněných bílými skalisky, která obývají chránění živočichové a zejména mořští ptáci. Celý park je vyhledáván turisty, biology a potápěči, kteří obdivují příznačnou barvu moře.

Barva Provence je pojmenována podle stejnojmenné oblasti Provence, která je proslulá svou výraznou žlutou, která je všudypřítomná. Ať už v pronikavém slunci, omítkách domů či v květenství rostlin. Například Vincent van Gogh žil a tvořil ve městě Arles, kde obýval právě dům s typicky žlutou omítkou a namaloval zde řadu obrazů s tématem slunečnic. 

Značka Emile Henry přišla také s novým tvarem koláčové formy, díky níž jeden z nejklasičtějších receptů získá současný, moderní vzhled. Obdélníkový tvar této formy Vám umožní neustále měnit prezentaci. Forma je vhodná pro přípravu quiche, koláče, clafoutis nebo dortu. Vyzkoušejte ji a nezapomeňte prozkoumat další jarní novinky od známých značek.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny