Přivítejte s námi jaro.

PECENI_CLANEK

Přivítejte s námi jaro.

Objevte jarní kolekci od Emile Henry, se kterou se Vaše pečení stane ještě radostnějším. Najdete v ní i dvě nové oblíbené barvy - žlutou Provence a modrou Calanque.

Barva Calanque získala své pojmenování podle Národního parku Calanque, což je přírodní rezervace v blízkosti Marseille, tedy jednoho z významných měst oblasti Provence. V Calanque se nachází množství podmořských jeskyní, menších či větších pláží chráněných bílými skalisky, která obývají chránění živočichové a zejména mořští ptáci. Celý park je vyhledáván turisty, biology a potápěči, kteří obdivují příznačnou barvu moře.

Barva Provence je pojmenována podle stejnojmenné oblasti Provence, která je proslulá svou výraznou žlutou, která je všudypřítomná. Ať už v pronikavém slunci, omítkách domů či v květenství rostlin. Například Vincent van Gogh žil a tvořil ve městě Arles, kde obýval právě dům s typicky žlutou omítkou a namaloval zde řadu obrazů s tématem slunečnic. 

Značka Emile Henry přišla také s novým tvarem koláčové formy, díky níž jeden z nejklasičtějších receptů získá současný, moderní vzhled. Obdélníkový tvar této formy Vám umožní neustále měnit prezentaci. Forma je vhodná pro přípravu quiche, koláče, clafoutis nebo dortu. Vyzkoušejte ji a nezapomeňte prozkoumat další jarní novinky od známých značek.

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny
CSTRING.CZ - originální spodní prádlo nejen pro ženy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení