ZIPPO Car – sběratelský kousek roku 2023

ZIPPO_CAR1

ZIPPO Car – sběratelský kousek roku 2023

Sběratelský kousek roku 2023 připomíná 75 let od chvíle, kdy se původní vůz Zippo poprvé objevil na silnicích a uchvátil srdce přihlížejících po celé Americe.

Zakladatel společnosti Zippo George G. Blaisdell, inspirován přehlídkou "produkt-mobilů", nechal v roce 1947 kompletně přestavět automobil Chrysler Saratoga na pár zapalovačů Zippo v nadživotní velikosti. S nimi pak objížděl 48 států unie a oslňoval návštěvníky přehlídek a účastníky veletrhů všude, kde se objevil.

Tento sběratelský kus Armor® High Polish Black zobrazuje ikonický vůz Zippo v celé jeho kráse pomocí procesu Photo Image 360°, který přenáší motiv po všech stranách zapalovače. Pomocí technologie Laser Two-Tone je plamen Zippo a ikona 75. výročí odhalena v luxusních mosazných tónech, zatímco komín vozu je osvětlen třpytivým křišťálem, který byl vybrán speciálně pro evropskou edici.

A konečně, na pozlaceném insertu je vůbec poprvé vyryt opakující se motiv Zippo, čímž se tento sběratelský kousek odlišuje od všech ostatních před ním. Každý zapalovač Zippo má své vlastní sériové číslo, je opatřen spodní ražbou Luxury a dodáván ve speciálním sběratelském balení. Pro Českou republiku a Slovensko je vyhrazeno 70 z 4500 kusů této limitované edice.

ZIPPO_CAR2


- Originální větruodolný zapalovač Zippo s charakteristickým "cvaknutím" Zippo
- Celokovová konstrukce o tloušťce asi 1,5x větší než standardní pouzdro Zippo
- Možnost opětovného plnění pro celoživotní použití - pro optimální výkon doporučujeme originální palivo, kamínky a knoty Zippo
- Vyrobeno v USA
- Doživotní záruka


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny