Zapalovače Zippo Harley Davidson

Zippo Harley DavidsonZapalovač Zippo Harley Davdson
Máme pro Vás zaručený tip na úžasný dárek pro každého motorkářského fandu. Vybírejte z celé řady Zippo zapalovačů s motivem Harley Davidson!

Na přelomu 20. Století ve státě Wisconsin, kdy toto období bylo na vrcholu průmyslové revoluce vznikla známá Americká legenda!

V období, kdy Henry Ford vyráběl v sériové výrobě první automobili, bratři Wrightovi uskutečňovali své první letecké pokusy, se současně v té době zrodila pravá americká legenda mezi motorkami. Nejprve ve sklepě a poté na dvorku rodiny Davidsonových v Milwaukee se zrodila legenda jménem Harley Davidson, kterou já dnes už snad nejznámější značka motorek na světě.

Od samého začátku v roce 1903 jsou motorky typu Harley nebo také Hogs vyráběny nepřetržitě až do dnes, kdy současná produkce značky Harley Davidson dosahuje až obdivuhodných 300 000 ks motorek za rok. A právě další legenda světoznámého formátu, jako je firma Zippo si pro své zapalovače jako jeden z motivů vybrala také značku Harley Davidson. Na Zippo zapalovačích se objevují motivy světových značek z mnoha odvětví. Namátkou můžeme vybrat světové ikony jako jsou Jim Beam, Jack Daniel’s nebo Playboy. Nemůže nás tedy zaskočit, že i kousky motorek nebo samotné logo firmy Harley Davidson zdobí nejeden Zippo zapalovač.

Nejdřívě jako čistě reklamní a později také jako klasické řady zapalovačů Zippo s motivy Harley Davidson. A právě tyto zapalovače se staly velmi rychle populárními, jak mezi nadšenými motorkáři, tak také i sběrateli Zippo zapalovačů. A proto od roku 1990 firma Zippo začala oficiálně v užší spoluprací pod licencí H-D vyrábět širokou škálu zapalovačů a ostatních produktů s motivy Harley-Davidson Motor Company.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny