CrushGrind – nejen designové mlýnky na koření

CRUSHGRIND_BESTSELLER4

CrushGrind. Dánská značka, která svými inovativními výrobky inspiruje k těm nejlepším gastronomickým zážitkům. Mlýnky na koření značky CrushGrind obohacují domácnosti a restaurace po celém světě o nezaměnitelný skandinávský akcent ve svém osobitém pojetí.

Zvědavost ještě nikdy nikoho nezabila. Spíše vás pohání k tomu, že vždy hledáte nové a lepší způsoby k tomu, jak dělat věci, které děláte. Někteří dokonce tvrdí, že tak vznikají skvělé vynálezy. S vášní pro jedinečné chutě, vysoce kvalitní výrobky a snahy o dokonalé spojení funkčnosti s designem v roce 1994 společnost uvedla na trh jako první na světě keramický mlecí mechanismus CrushGrind, který je dnes široce používán mnoha kvalitními světovými značkami.

JAK TO VŠECHNO ZAČALO?
Stejně jako mnoho jiných skvělých příběhů, i tento začíná u člověka a dobrého nápadu. Ken Muff Lassen vždy doufal, že jednoho dne dostane nápad na malou "věc", která se bude prodávat ve velkém. V rovnici chyběl jediný detail: neměl tušení, co by tou "věcí" mohlo být. Jednoho dne se mu dostal do rukou mlýnek. Při pohledu na něj si všiml, že je keramický, což bylo dříve neobvyklé. Jako znalec potravin věděl, že mnoho mlýnků na trhu nedokáže dlouhodobě efektivně mlít, špatně se plní a nejsou kvalitní, keramický mlýnek ho okamžitě zaujal. Nadšený tímto objevem učinil odvážné rozhodnutí: rozhodl se vyvinout keramický mlecí mechanismus, který by byl vhodnou alternativou hmoždíře, obstál by i proti těm nejlepším mlýnkům na trhu a byl by dostatečně odolný! Po několikaletém pátrání, testování a získávání dalších zkušeností se povedlo. A výsledky byly velmi působivé. Ať už do mlýnku nasypal cokoli, zdálo se, že z koření získá to nejlepší, a to s minimálním opotřebením keramického mlecího mechanismu.

POSTUPEM ČASU
CrushGrind však není jen "společností s keramickými mlýnky na koření", společnost se rozšířila i do souvisejících oblastí a vždy se soustředí na to, aby na jídelní stůl přinášela ta nejlepší řešení s použitím materiálů, které se k danému účelu nejvíce hodí. Dnes stojí v čele firmy druhá generace - i když je Ken stále často navštěvuje a podílí se na vývoji nových výrobků. Společnost je poháněná stále stejnou vášní pro jedinečné chutě a vysoce kvalitní výrobky, jaká Kena motivovala před mnoha lety. Vlastně se dá říci, že snaha o dokonalé spojení dánského designu a funkce je jádrem společnosti CrushGrind a touha měnit k lepšímu domácnosti po celém světě, je jejím srdcem. Dnes naleznete více jak 80 milionů mlýnků CrushGrind po celém světě. Což bezpochyby značí o jejich oblíbenosti a kvalitě.

BESTSELLERY DÁNSKÉ ZNAČKY CRUSHGRING, KTERÉ SI TAKÉ ZAMILUJETE
Značka CrushGrind stojí za vznikem mnoha inovativních a funkčních doplňků pro domácnost. Je spojením estetiky severského designu s funkčností a vysokou kvalitou. A my se proto vůbec nedivíme, že se vám jejich kousky tolik líbí. Rádi je pro vás doplňujeme. Který z nich máte nejraději právě vy? Jedinečný mlýnek na koření z kolekce Stockohlm, který reprezentuje skandinávský design s jednoduchostí, minimalismem a funkčností. Mlýnky Stockholm vyrobené z dubového dřeva se staly designovou ikonou kolekce CrushGrind. Skvěle se hodí do kuchyně i na stůl, domů i do restaurací.

CRUSHGRIND_BESTSELLER1

Krásné skleněné karafy z kolekce Billund v zábavném a hravém designu se hodí ke každému stolu. Můžete je použít na vodu, džusy nebo letní domácí limonády.

CRUSHGRIND_BESTSELLER2

U kolekce Billund ještě chvíli zůstaneme - znáte už toto vynikající struhadlo na muškátový oříšek? Sami jsme se do něj natolik zamilovali, že doma na strouhání muškátového oříšku nepoužíváme už nic jiného. Struhadlo Billund umožňuje snadné skladování a získání plné chuti celých muškátových oříšků. A vaše prsty zůstanou v bezpečí! Pro uskladnění muškátových oříšků stačí odejmout víčko v horní části struhadla.

CRUSHGRIND_BESTSELLER3

Ať už jste milovníky této dánské značky od jejího začátku, a nebo jsme vás právě přesvědčili k pořízení vašeho prvního designového kousku do kuchyně, v každém případě doufáme, že vám CrushGrind vykouzlí úsměv na tváři a bude vaší inspirací k větší kreativitě v kuchyni, zkoušení nových receptů a zpestření vašich oblíbených jídel.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny