Zippo dárková sada placatky a zapalovače Jack Daniel's - 30061

Kód: ZIPPO_30061
Značka: Zippo
2 108 Kč
Skladem - do 3 dní (1 ks)
Možnosti doručení

Zippo zapalovač s povrchem Satin Chrome potištěný světoznámým motivem Jack Daniel's® Old. No. 7 v dárkové sadě s placatkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zippo dárková sada placatky a zapalovače Jack Daniel's - 30061

Zippo zapalovač s povrchem Satin Chrome potištěný světoznámým motivem Jack Daniel's® Old. No. 7 v dárkové sadě s odpovídajícím motivem vyraženým do luxusní placatky z prvotřídní nerez oceli. Baleno v průhledném dárkovém balení ve stylu Jack Daniel's®. 

- Sada zahrnuje: originální Zippo zapalovač a 90 ml kapesní lahev s raženými motivy Jack Daniel's®

- Design lahve je oficiálně licencovaný společností Jack Daniel's®

- Pefektní dárek pro fanoušky Jacka Daniela

- Placatka má pevně připevněný šroubovací uzávěr

- Doživotní záruka na funkčnost zapalovače

- Tvar zapalovače: klasický

- Povrchová úprava: Satin Chrome

- Typ zdobení: Potisk

- Téma: Jack Daniel’s®

 

Zippo zapalovače se vyrábí již od roku 1933. Za dobu své existence se Zippo stalo synonymem pro zapalovač. Historie společnosti Zippo Manufacturing Company je příběhem mnoha jejich lidí. Od zakladatele George G. Blaisdella až po mnoho zaměstnanců, zákazníků a sběratelů, kteří hráli v bohaté historii společnosti důležitou roli. Díky jejich loajalitě a oddanosti se společnost Zippo stala jednou z největších a nejznámějších amerických ikon. Dodnes firma drží svoji kvalitu a jako jediná na trhu vám nabízí doživotní záruku na vaše Zippo. V roce 2020 byl vyrobený 600.000.000 miliontý zapalovač a to zcela nepochybně svědčí o oblíbenosti a kvalitě této značky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zippo Jack Daniel's
dekor zapalovače: Potisk
povrch zapalovače: Satin Chrome
tvar zapalovače: klasický

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

ZIPPO_Logo-2023

Untitled

Zippo zapalovače se vyrábí již od roku 1933. Za dobu své existence se Zippo stalo synonymem pro zapalovač. Dodnes firma drží svoji kvalitu a jako jediná na trhu Vám nabízí doživotní záruku na Váš zapalovač Zippo. V roce 2020 byl vyrobený 600.000.000 miliontý zapalovač a to zcela nepochybně svědčí o oblíbenosti a kvalitě této značky. Design zapalovače Zippo zůstal v podstatě dodnes stejný, s drobnými vylepšeními.

Stejně jako u většiny sběratelských předmětů má i u zapalovače Zippo datum výroby často vliv na jeho hodnotu. Cenné informace na spodní straně každého zapalovače Vám pomohou určit datum jeho výroby. Od poloviny 50. let byl na spodní straně každého vyrobeného zapalovače Zippo vyražen kód s datem výroby. Původně sloužil ke kontrole kvality. Avšak od té doby se datový kód stal neocenitelnou pomůckou pro sběratele zapalovačů Zippo.

Příběh společnosti Zippo Manufacturing Company je příběhem těch, kteří přispěli k jejímu úspěchu. Od jejího zakladatele George G. Blaisdella až po mnoho zaměstnanců, zákazníků a sběratelů, kteří sehráli v bohaté historii společnosti Zippo zásadní roli. Jejich loajalita a oddanost učinily ze společnosti Zippo jednu z nejznámějších a nejvýznamnějších amerických ikon.

Objevte naši rozsáhlou kolekci zapalovačů Zippo, která zahrnuje také doplňky značky Zippo.

Vyberte si nové Zippo

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny