Objevte tajemství zpracování Cocotte hrnců od Staub.

STAUB_TAJEMSTVI1

Objevte tajemství zpracování Cocotte hrnců od Staub.

TAJEMSTVÍ COCOTTE HRNCŮ
Proč se říká, že je Cocotte nejuniverzálnějším hrncem na světě? Od pečeně v hrnci přes polévku až po chléb nebo nadýchané suflé - s Cocotte je možné vše. Cocotte hrnce v sobě skrývají mnohá menší i větší tajemství. Naštěstí se o ně rádi podělíme.

STAUB_TAJEMSTVI6

NEJLAHODNĚJŠÍ DÉŠŤ NA SVĚTE
Dobrá chuť začíná už nahoře. Pro Cocotte hrnce to znamená od poklice. Je speciálně tvarovaná a na vnitřní straně má mnoho drobných hrotů. Díky tomu pára vznikající při vaření plynule a rovnoměrně odkapává na připravovaný pokrm a vytváří v Cocotte nepřetržitý koloběh vlhkosti. Dochází tak k automatickému podlévání pokrmu vlastní šťávou. Díky tomu si každá surovina zachová svou plnou chuť i aroma, maso se nevysuší a zelenina zůstane křehká.

STAUB_TAJEMSTVI4

ZÁLEŽÍ NA TOM, CO JE UVNITŘ
Skutečná krása vychází zevnitř, stejně jako velká radost. Proto je vnitřek všech hrnců STAUB vyroben z vysoce kvalitního matného černého smaltu. Matný černý smalt působí jako mikro gril a zvýrazňuje lahodnou chuť pečeného pokrmu. Poskytuje také ideální podmínky pro opékání, smažení a karamelizaci pokrmů.

STAUB_TAJEMSTVI5

LA QUALITÉ FRANÇAISE
Litinové Cocotte, stejně jako všechny ostatní litinové výrobky STAUB, jsou vyráběny podle tradičních výrobních postupů v omezeném množství ve francouzské továrně. To společnosti umožňuje zaručit charakteristickou kvalitu výrobků STAUB, kdy každý hrnec Cocotte je během výroby zhruba stokrát vizuálně a technicky kontrolován. Proč je věnováno tolik úsilí kontrole? Odpověď je jednoduchá: kvůli vám. Cílem společnosti je zajistit, abyste za pomoci výrobků připravovali úžasné pokrmy.

STAUB_TAJEMSTVI2

LAHODNÝ ROZDÍL
Dobrá chuť není jen otázkou chuti samotné, ale velmi také záleží na použití správného materiálu. Smaltovaná litina v Cocotte zachovává nutriční hodnoty a plnou chuť každé suroviny. Ať už v Cocotte od STAUB připravíte jakýkoli pokrm, výsledek bude vždy vynikající.

VÍCE NEŽ JEN COCOTTE
Není to "jen" Cocotte - je to kousek francouzského způsobu života, který již po desetiletí přináší srdce Francie do kuchyní a na stoly po celém světě. Cocotte byl navržen v 70. letech 20. století Francisem Staubem v Alsasku a je ikonou nádobí, které zůstalo věrné samo sobě. Byly přidány barvy a vylepšeny detaily, ale tradiční tvar a matný černý smalt zůstaly stejné. Tyto nezaměnitelné vlastnosti odlišují Cocotte STAUB od ostatního nádobí.

STAUB_TAJEMSTVI3

TRÈS UNIQUE
Každý litinový hrnec je skutečně jedinečný a je výsledkem výrobního procesu spojující to nejlepší z tradice a moderních technologií. Když se na ikonický hrnec STAUB podíváte zblízka, nenašli byste na světě žádný stejný. Každý kousek je totiž samostatně odléván do speciální pískové formy, která slouží pouze pro jedno použití.
Díky svým inovativním vynálezům STAUB jasně optimalizoval výhody hrnců Cocotte a vytvořil vynikající nádobí, které je ceněno profesionálními i domácími kuchaři po celém světě. A také pravděpodobně vámi – jakmile s nimi začnete vařit.

STAUB_TAJEMSTVI7


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny