Představujeme nový Staub Stackable.

STAUB_STACKABLE3

Představujeme nový STAUB Stackable!

STAUB STACKABLE - VŠE POD JEDNÍM VÍKEM
Sada nádobí STAUB Stackable z vysoce kvalitní litiny obsahuje vše, co potřebujete k vaření. Je to prostorově úsporný společník pro všechny příležitosti. Při vaření vám dokáže své kvality. Je ideální pro jakékoliv menu podle vaší nálady a je tak designově atraktivní, že vypadá skvěle i na stole.

TATO SADA, C'EST MAGNIFIQUE
STAUB Stackable je sada nádobí, která šetří místo a obsahuje základní nádobí pro všechny způsoby vaření. Je důmyslně navržena s charakteristicky zkosenými stěnami, které umožňují snadné stohování, a díky tomu se úhledně vejde do jakéhokoli úložného prostoru, včetně polic, skříní a zásuvek na hrnce.

ESTETIKA PRO MINIMALISTY A MAXIMÁLNÍ POŽITEK
Je pro vás estetika a funkčnost důležitá? Sada STAUB Stackable nabízí obojí. S touto sadou z kvalitní litiny zvládnete servírovat velké menu i z malé kuchyně. Ať už v ní budete opékat steak, dusit guláš, karamelizovat cibuli, vařit zeleninu v páře nebo těstoviny, nebo s ní dokonce upečete dort.

MÁLO MÍSTA, MNOHO MOŽNOSTÍ
Cocotte hrnec, pánev a poklice v jedné sadě. A pokud chcete, sada 3 kusů se dodává i s pekáčem. To je řada STAUB Stackable: Jedna se vejde do druhé. Naskládané na sebe a vzájemně sladěné se dají přenést ke sporáku najednou. Rozviňte jejich dovednosti při vaření a servírování.

Objevte dvoudílné nebo třídílné stohovací sady litinového nádobí STAUB Stackable, které nabízíme ve višňové, černé a lanýžově bílé barvě.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny