Peugeot Černý pepř Kampot Premium 3 x 20g, 42462

Kód: A0101766
Značka: Peugeot
302 Kč
Skladem - do 3 dní (3 ks)
Možnosti doručení
Balení 3 sáčků po 20 g černého pepře Kampot Premium, celkem 60 g. Pepř z Kambodži s pálivostí na stupni 8. Ideální k červenému masu, tučným rybám, zelenině či luštěninám. Vhodný k bobulovému ovoci a čokoládovým dezertům. Hermeticky baleno pro dlouhotrvající ochranu koření. Určeno pro mlýnky na pepř francouzské značky Peugeot.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý pepř Kampot Premium, 3 x 20 g – ovocné chutě s mentolovými tóny

Černý pepř Kampot Premium je sklízen na jihozápadě Kambodže v oblasti Kampot, výjimečném regionu, který je lemován mořem a chráněn horským pásmem. Tyto výjimečné přírodní podmínky pro pěstování pepře spolu s přísnými specifikacemi a špičkovými odbornými znalostmi právem zajistily černému pepři z Kampotu světově proslulý status.

Kampotský pepř se sladkými ovocnými tóny a nádechem jemného mentolu se skvěle hodí k červenému masu, tučným rybám (jako je tuňák či makrela), zelenině (např. červenému zelí či rajčatům) a také k luštěninám (čočce, cizrně). Dochutí výborně i jahody, třešně, dokonce i čokoládové dezerty.

- černý pepř Kampot Premium pro mlýnky Peugeot

baleno v hermetických sáčcích

chráněno před vzduchem, světlem a vlhkostí

zachovává aroma

Kambodža

- intenzita 8 

 

Více než 200 let historie

Peugeot je součástí emblematické francouzské značky pevně ukotvené v povědomí veřejnosti. Její dobrodružství začalo v 19. století, kdy bratři Jean Pierre a Jean Frédéric Peugeot přestavěli zděděný mlýn na slévárnu oceli a začali v něm vyrábět ocelové stuhy a pružiny pro více použití. Postupem času rozšířili svou produkci a začali vyrábět např. ostré pily, krinolíny či vysoká kola. První mlýnky na kávu vyrobili už v roce 1840. Mnoho vynálezů a inovací v kulinářském světě vždy stavělo značku Peugeot na vrchol. Dnes jsou její stolní mlýnky přítomny na stolech všech velkých šéfkuchařů napříč kontinenty a i milovníci vína si pochvalují jejich vinařský sortiment.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

peugeot-logo
Peugeot je jednou z nejikoničtějších francouzských značek se silnou tradicí výjimečné kvality a inovací. Mlýnky na koření Peugeot se objevují v domácích kuchyních po celém světě i na stolech mnoha nejlepších šéfkuchařů a jejich historie je mimořádná. V 19. století začal Peugeot vyrábět mimo jiné mlýnky na kávu, krinolíny, mlýnky na koření a jízdní kola penny-farthing. Kreativita hnala tuto značku vždy na vrchol vynalézavosti. V průběhu let se značka Peugeot dále rozrůstala do ještě více produktových kategorií.

Továrna Peugeot Saveurs se nachází v Quingey ve Francii. V této továrně u švýcarských hranic probíhá a vždy probíhalo vše od nejmodernějších návrhů produktů až po technologický vývoj a výrobní proces. Od skromných začátků se tato továrna vyvinula v lídra exportního prodeje a to do více než 80 zemí světa. Společnost Peugeot získala prestižní označení Entreprise du Patrimoine Vivant (EPV), které je uznáním francouzského státu a je určeno k ocenění francouzských firem za vynikající pověst, tradici a výrobní dovednosti. 

Společnost Peugeot využila svých bohatých zkušeností s mlýnky na koření a kávu a uplatnila své odborné znalosti v odvětví vína. S nadšením pomáhá lidem znovuobjevit umění servírování, otvírání, dekantování a ochutnávání zázraků, které nabízí vinná réva. Vychutnávání vína může být jak formální, tak neformální, ale bez ohledu na danou situaci vám správné doplňky jistě zpříjemní chvíle při jeho popíjení. Peugeot nabízí širokou škálu příslušenství od nálevek na vína po zátky na prosecco a chladící nádoby na šampaňské a zve vás k odhalení rafinovanějšího umění degustace vína.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny