Bloomingville MINI – vstupte do světa těch nejmenších.

VSTUPTE_DO_SVETA_NEJMENSICH

Bloomingville MINI – vstupte do světa těch nejmenších!

HRAVÝ - ÚTULNÝ - ESTETICKÝ - NADČASOVÝ - SEVERSKÝ

S těmito slovy jsou tvořeny kolekce Bloomingville MINI, které naplňují touhy po designu do dětského pokoje. Kolekce Bloomingville MINI je určena pro děti a jejich domovy – jsme rádi, že se o ni s Vámi můžeme podělit. Vítejte ve světě jemných barev, vyprávějících interiérů a roztomilých hraček do dětského pokoje. Každý pokoj má svůj příběh.

Nábytek

Dětský pokoj by měl podněcovat hru a představivost, ale zároveň by měl být místem, kde se děti cítí bezpečně a kde mohou načerpat nové síly. Vydejte se na průzkum a vyberte nábytek, který vybízí ke hře, útulnosti a kreativitě.

Textil

Zachumlejte se do měkkého materiálu a veselých barev. Kombinujte textury, vzory, ilustrace a barvy a vytvořte v dětském pokoji osobitou a hravou atmosféru.

Koberce

Dodejte místnosti hravost, barevnost a teplo pomocí koberců různých textur, tvarů a velikostí.

2

Hračky

Bylo nebylo ... Vydejte se do kouzelného světa pohádek, zábavy, her a příběhů v okouzlujícím interiéru. Vytvořte dětem útulný koutek, který si mohou dopřát, když jsou přetažené nebo si chtějí jen odpočinout.

Úložné koše

Úložné prostory mohou být snadno přehledné a praktické zároveň. Koše a drobný nábytek od Bloomingville MINI ozdobí dětský pokoj a spojí praktičnost s hraním.

Dekorace

Doplňte kouzelný, hravý a barevný vzhled odpovídajícími dekoracemi. Prozkoumejte a vyberte styly, které odpovídají zamýšlenému příběhu dětského pokoje. 

 


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny