Bloomingville MINI – vstupte do světa těch nejmenších.

VSTUPTE_DO_SVETA_NEJMENSICH

Bloomingville MINI – vstupte do světa těch nejmenších!

HRAVÝ - ÚTULNÝ - ESTETICKÝ - NADČASOVÝ - SEVERSKÝ

S těmito slovy jsou tvořeny kolekce Bloomingville MINI, které naplňují touhy po designu do dětského pokoje. Kolekce Bloomingville MINI je určena pro děti a jejich domovy – jsme rádi, že se o ni s Vámi můžeme podělit. Vítejte ve světě jemných barev, vyprávějících interiérů a roztomilých hraček do dětského pokoje. Každý pokoj má svůj příběh.

Nábytek

Dětský pokoj by měl podněcovat hru a představivost, ale zároveň by měl být místem, kde se děti cítí bezpečně a kde mohou načerpat nové síly. Vydejte se na průzkum a vyberte nábytek, který vybízí ke hře, útulnosti a kreativitě.

Textil

Zachumlejte se do měkkého materiálu a veselých barev. Kombinujte textury, vzory, ilustrace a barvy a vytvořte v dětském pokoji osobitou a hravou atmosféru.

Koberce

Dodejte místnosti hravost, barevnost a teplo pomocí koberců různých textur, tvarů a velikostí.

2

Hračky

Bylo nebylo ... Vydejte se do kouzelného světa pohádek, zábavy, her a příběhů v okouzlujícím interiéru. Vytvořte dětem útulný koutek, který si mohou dopřát, když jsou přetažené nebo si chtějí jen odpočinout.

Úložné koše

Úložné prostory mohou být snadno přehledné a praktické zároveň. Koše a drobný nábytek od Bloomingville MINI ozdobí dětský pokoj a spojí praktičnost s hraním.

Dekorace

Doplňte kouzelný, hravý a barevný vzhled odpovídajícími dekoracemi. Prozkoumejte a vyberte styly, které odpovídají zamýšlenému příběhu dětského pokoje. 

 

TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny
CSTRING.CZ - originální spodní prádlo nejen pro ženy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení