ZIPPO slaví 90 let – rozšiřte svou sbírku o speciál vydaný k tomuto výročí.

ZIPPO902

ZIPPO slaví 90 let – rozšiřte svou sbírku o speciál vydaný k tomuto výročí!

Sběratelský kousek roku 2022 společnosti Zippo hrdě připomíná 90 let od chvíle, kdy jiskra génia stanovila nový celosvětový standard. Inspirován těžkopádností a nepraktičností kamarádova zapalovače se zakladatel George G. Blaisdell pustil do práce a vytvořil snadno použitelnou, větruvzdornou alternativu. O 90 let později hrdě oslavujeme vynalézavost původního zapalovače Zippo stejně nadčasovou památkou.

Pro letošní sběratelský kousek byly využity veškeré techniky. Klasický větruvzdorný zapalovač dostal silnostěnnou konstrukci Armor®, je poprvé v historii zdoben kombinací postupů 360 MultiCut, 3D Deep Carve, Lustre Etch a Laser Engrave a na památku tohoto milníku je poprvé opatřen zcela novou epoxidovou vložkou s červeným třpitem. Diamantový vzor na pouzdře je připomínkou oblíbeného dárku k 90. výročí a také udává exkluzivitu tohoto kusu.

Sběratelský speciál pro rok 2022 přichází ve třech edicích – pro severní a jižní Ameriku s povrchem Black Ice, pro Evropu s povrchem z leštěného chromu a pro Asii s povrchem z leštěné mosazi. Každý zapalovač je postupně číslován, obsahuje vložku se štítkem, je opatřen exkluzivním výročním razítkem na dně a dodává se v luxusní dárkové krabičce. Výroba je mimořádně omezená, proto si nenechte ujít tento jedinečný sběratelský kousek!

Zachycení webu_29-7-2022_122358_www.zippo.cz

Pamětní design k 90. výročí

Pokud nestihnete limitovanou sérii sběratelského kusu z roku 2022, stále můžete oslavit 90 let značky Zippo s tímto kouskem zhotoveným v černé barvě s vysokým leštěním a procesy Photo Image 360 a Laser Two Tone pro elegantní a špičkový vzhled. Zapalovač je zdoben emblémem 90. výročí se zlatým třpytem, má spodní razítko výroční edice a je dodáván v pamětním balení. 

ČLÁNEK-1 (2)

- Originální větruodolný zapalovač Zippo s charakteristickým "cvaknutím" Zippo
- Celokovová konstrukce o tloušťce asi 1,5x větší než standardní pouzdro Zippo
- Možnost opětovného plnění pro celoživotní použití - pro optimální výkon doporučujeme originální palivo, kamínky a knoty Zippo
- Vyrobeno v USA
- Doživotní záruka


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny