Jak správně čistit láhve SIGG?

SIGG_CISTENI1

Máme pro vás tipy, jak šetrně čistit láhve SIGG a jak je se správnou péčí udržet po dlouhou dobu jako nové. Při správné péči vám budou sloužit velmi dlouho!

RUČNÍ MYTÍ NEBO MYČKA NÁDOBÍ?
Obecně nedoporučujeme mýt láhve na pití SIGG v myčce nádobí. Agresivní čisticí prostředky v myčkách nádobí mohou poškodit lak láhve a v případě hliníkových láhví i vnitřní povrch. Klasické láhve na pití SIGG se stejně díky svému úzkému hrdlu v myčkách na nádobí příliš dobře nevyčistí. Chcete-li si zajistit dlouhotrvající požitek z láhví SIGG, měli byste je mýt pravidelně a ručně. Láhev a její uzávěr je třeba po každém použití opláchnout horkou vodou. Při sušení a skladování nechte láhev otevřenou.

JAK NEJLÉPE VYČISTIT UZÁVĚR LÁHVE WMB ONE?
Uzávěr WMB ONE lze mýt v myčce nádobí. Pro zachování vysoké kvality výrobku jej však doporučujeme čistit ručně. Vnitřní těsnicí kroužek lze vyjmout, což umožňuje odstranit i nečistoty za těsněním. Těsnicí kroužek lze také vyvařit.

SIGG_CISTENI3

ČIŠTĚNÍ LÁHVÍ SIGG VIVA
Láhve na vodu SIGG Viva jsou vyrobeny z polypropylenu, díky odolnosti materiálu vůči vysokým teplotám je lze mýt v myčce nádobí. Doporučujeme však láhve mýt ručně pomocí jemného mycího prostředku nebo čisticích tablet SIGG. Tím zajistíte, že abrazivní mycí prostředky v myčce nepoškodí potisk na láhvi, ani její trvanlivost. Díky širokému hrdlu se tento typ láhví snadno čistí kartáčem nebo houbičkou.

ČIŠTĚNÍ TERMOSEK SIGG HOT & COLD
Před prvním použitím doporučujeme termosky SIGG Hot & Cold vyčistit dvěma lžícemi octa zředěného vodou a důkladně opláchnout teplou vodou. Po každém použití je třeba odstranit silikonové těsnění, aby bylo zajištěno obzvláště důkladné čištění. Pokud je to možné, čistěte termosku ručně, aby nedošlo k jejímu poškození. Nejlépe s použitím čisticích tablet SIGG nebo jemného mycího prostředku. Přípravky obsahující chlór a abraziva nejsou vhodné.

SIGG_CISTENI5

ČIŠTĚNÍ HLINÍKOVÝCH LÁHVÍ SIGG
Pro tyto láhve jsou nejvhodnější čisticí tablety SIGG, případně je můžete čistit jemným čisticím prostředkem (silné čisticí prostředky mohou poškodit vnitřní povrch). Hliníkové láhve by se neměly mýt v myčce nádobí, protože by mohlo dojít k poškození vnějšího potisku a vnitřního povrchu.

SIGG_CISTENI6

ČIŠTĚNÍ SKLENĚNÝCH LÁHVÍ NA VODU SIGG
Skleněné láhve SIGG myjte pouze ručně. Před prvním použitím očistěte všechny části mýdlovou vodou a důkladně opláchněte vodou. Nepoužívejte čisticí prostředky obsahující bělidlo nebo chlór. Doporučujeme používat měkký hadřík nebo houbičku s čisticími tabletami SIGG nebo jemný mycí prostředek. Ocelové kartáče a lešticí prostředky jsou pro čištění nevhodné. Silikonové části lze vyjmout a čistit samostatně.

OPAKOVANĚ POUŽITELNÉ A ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ
Láhve SIGG byste měli pravidelně čistit, abyste si je mohli užívat po dlouhou dobu. Protože čištění láhví na vodu s úzkým hrdlem může být velmi složité, v příslušenství SIGG najdete mimo jiné také oblíbené tablety na čištění láhví a kartáče, díky kterým bude vaše láhev stále jako nová. Čisticí tablety se rozpustí v teplé vodě uvnitř láhve a odstraní zbytky nečistot z vnitřních stěn. Pomocí kartáče na čištění odstraníte z láhve poslední odolné zbytky a můžete ji opět používat!

POUŽITÍ ČISTICÍCH TABLET JE JEDNODUCHÉ
Jedinečná kombinace vysoce účinných a ekologicky šetrných složek v čisticích tabletách SIGG účinně odstraňuje nečistoty do 30 minut. Tablety jsou vhodné pro veškeré láhve a hrnky SIGG. Použití je jednoduché: Naplňte láhev na pití teplou vodou (ne vařící) a přidejte jednu tabletu na čištění. Nechte působit 30 minut. Vyprázdněte láhev a vypláchněte ji teplou vodou. Po vysušení je láhev opět schopná uchovat nápoje v té nejlepší kvalitě.

NENÍ KARTÁČ JAKO KARTÁČ
Se švýcarským kartáčem bude čištění vaší oblíbené láhve SIGG hračka. Jeho speciálně uspořádané štětiny umožňují snadné čištění těžko přístupných míst. Díky své dlouhé rukojeti je vhodný pro použití s velkými i malými láhvemi. Můžete si být také jisti, že stejně jako veškeré ostatní výrobky SIGG, je navržen a vyroben s ohledem na naše životní prostředí. Kartáče na čištění láhví SIGG neobsahují BPA, jsou stylové a zároveň udržitelné. Nechte tyto elegantní kartáče, aby odvedly veškerou práci při čištění za vás a připravily vaší láhev SIGG na další dobrodružství!

SIGG_CISTENI8

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VÝROBKY SIGG
Kromě prvotřídního designu vynikají výrobky SIGG také mnoha možnostmi nabízeného příslušenství. Abyste mohli svou láhev na vodu využívat naplno a odpovídala přesně vašim požadavkům, můžete vyzkoušet různé uzávěry a víčka, neoprenové a nylonové termoobaly nebo vyměnit těsnění vaší oblíbené láhve po delším používání. Objevte celé kolekce švýcarské značky SIGG, které vám nabízíme.

SIGG_CISTENI9


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny