Naučte své děti vařit - vezměte si na pomoc Opinel

OPINEL_DETI_LE_PETIT_CHEF

Víte, jak používat dětskou kuchařskou sadu Opinel k přípravě snadných a zábavných receptů? Vaření s dětmi je zábavnou a zároveň vzdělávací činností, která stimuluje jejich osobnostní růst. V kuchyni je však velmi důležité zajistit bezpečnost, zejména pokud jde o manipulaci s noži a ostrým náčiním. S tím vám pomůže sada Le Petit Chef od francouzské značky Opinel, navržená speciálně pro děti. Níže spolu zjistíme, jak tuto sadu použít k bezpečnému seznámení dětí s kuchyní.

PROČ BYSTE MĚLI SVÉ DĚTI NAUČIT VAŘIT?
Vaření je pro děti velmi prospěšnou aktivitou, a to nejen z hlediska jejich zdraví, ale i z hlediska rozvoje. Vařením si děti mohou osvojit mnoho užitečných dovedností pro svůj budoucí život, jako je trpělivost, kreativita, koordinace rukou a očí a schopnost řídit se pokyny. Vaření s dětmi je navíc skvělou příležitostí, jak společně strávit kvalitní čas a sdílet nezapomenutelné rodinné okamžiky.

OPINEL_DETI_LE_PETIT_CHEF3

DĚTSKÁ SADA LE PETIT CHEF
Kuchařská sada Le Petit Chef, vyrobená ve Francii, byla speciálně navržena tak, aby s ní děti mohly snadno a bezpečně manipulovat. Například nůž má výukový bezpečnostní kroužek, který zabraňuje sklouznutí dětské ruky po čepeli. Důležitou roli hraje také chránič prstů, který udržuje dětské prsty při krájení mimo dosah čepele. Škrabka má speciální kroužek pro umístění prstu tak, aby nedošlo k pořezání. S touto sadou se děti mohou naučit bezpečně používat skutečné kuchyňské náčiní a rozvíjet svou sebedůvěru. Při používání této sady důrazně doporučujeme dohled dospělé osoby.

OPINEL_DETI_LE_PETIT_CHEF2

SNADNÁ A BEZPEČNÁ MANIPULACE PRO DĚTI
Dětská kuchařská sada Le Petit Chef je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují příjemné a dlouhotrvající zážitky v kuchyni. Čepele dětských nožů jsou vyrobeny z nerezové oceli, která zajišťuje čistý a přesný řez, zatímco rukojeti jsou vyrobeny z lakovaného bukového dřeva pro pohodlné držení a odolnost vůči nečistotám. Používání tohoto kvalitního kuchařského náčiní umožní dětem, aby si vaření užívaly a získaly pro něj vášeň.

PŘEDÁVÁNÍ HODNOT V KUCHYNI
Vaření může být skvělou příležitostí k předávání důležitých hodnot dětem. Při společném vaření mohou rodiče děti učit významu zdravého a vyváženého stravování, domácího jídla, trpělivosti, vytrvalosti a odpovědnosti. Tím, že se děti učí vařit, mohou získat cenné dovednosti pro svůj budoucí život a rozvíjet svou osobnost. Je to také čas pro předávání znalostí a tipů na oblíbená rodinná jídla.

OPINEL_DETI_LE_PETIT_CHEF4

Vaření s dítětem je zkrátka obohacující zkušenost v mnoha směrech, a to jak pro rodiče, tak pro děti. Se sadou Le Petit Chef od společnosti Opinel se děti mohou učit vařit zcela bezpečně a rozvíjet svou vášeň pro vaření. Investicí do této kvalitní sady můžete poskytnout svým dětem příjemné a přetrvávající zkušenosti s kuchyní, které jim vydrží po celý život.

Společnost Opinel navrhla nože pro děti, které jsou bezpečné, snadno se používají a umožňují jim stát se samostatnějšími. Prozkoumejte také další kolekce dětských nožů, které vám od této značky nabízíme.


TimeOutlet.cz - Hodinky. Šperky. Hodiny